Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/sisa

Marketing

majku mu #$%& pijanu


Prekjučer sam se opijo ko svinja pa sam se jučer probudio u rano jutro još uvijek pijan ko ista ona svinja od prekjučer i sunce mi je strašno sijalo u glavu i hladan vjetrić pirkao pa sam morao popiti još jedno piće s frendom pa je on naručio još tri, a ja sam to odbijao kategorički, u stvari se ispostavilo da sam ga uvjeravao da naruči još piva koje smo također iskapili na još uvijek nevjerojatno jarkom suncu i sad već ugrožavajuće hladnim vjetrom koji je puhao tu na brodu na Dravi.
Mamuran sam ko tri hrastove bačve tuduma.
I moje su picajzle mamurne.
I hemoroidi.
I sva ona sitna bića koja me grebu i grickaju preko noći, odavno udomaćena u mojem krevetcu, mamurna su.
I one ptice koje su slučajno doletjele iz Kopačkog rita nemaju ptičju gripu već su mamurne zato što su prolazile pokraj broda na kojem smo lokali.
I štakor na kojeg sam danas naletio biciklom je sada mamuran i dobit će po hrptu od svoje rospije štakorice: «Opet piješ jebem ti majku štakorsku!», izdere se ona. «Pokazat ću ja tebi tvojeg boga, dobio kužne buhe da bog da. Jadna li sam ciju-ciju cvil skvik!».

Mamuran sam znam
I zbog toga me je sram
3 zarez 2 nosim u krvi
i nije mi to slučaj prvi
prokleti sam boem
a Karlović bi mogao osvojiti
i koji brejk gem
a ne samo na svoju servu valjda je i on mamuran često.



Post je objavljen 19.10.2005. u 08:50 sati.