Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/mrjackx

Marketing

Questions of mystery [Part IV]

Life after death???

Image Hosted by ImageShack.us

Reinkernacija???? Život poslije smrti??? Da li smo mi već živjeli???? Tko smo zapravo mi???? Sve su to vrlo komplicirana pitanja!!! Pa evo i nekih događaja, dokaza….

Dakle, reinkernacija je moglo bi se reči život poslije smrti… Znastvenici su testirali djecu jer još nisu pod utjecajem televizije i nemogu si sami predočiti viziju bivšeg života kao mi stariji! Djeca od 6 godina gube sječanje na život prije života. U jednom slučaju dječak iz indijskog plemena Tlingita govorio je jezikom kojeg nisu razumjeli ni roditelji već je dokazano da dječak govori sanskrt, starom indijskom jeziku kojem vladaju samo znanstvenici i nekoliko tisuća Indijanaca! Još veće iznanađenje što je mali Indijanac znao čitati i razumio je komplicirane znastvene textove. Pozorno ispitivanje pokazalo je da je mali bio učitelj u nekom selu kod Bombaja, činjenica je da su tamo živjeli samo analfabeti! Prije nekoliko godina umro je mladi svečenik kojemu su se rugali jer je govorio kroz zube, mali Indijanac isto je tako govorio. U tom istom plemenu Indijanac William George rekao je svom sinu i snahi „Vratiti ću se i postat vaš sin, prepoznat ćete me po madežu koji imam u ovom životu!“ Ukolovozu 1949. George se utopio u ribolovu. Ubrzo nakon toga njegova je snaha zatrudnjela. Novorođenjče je diosta imalo madež kao i stari Indijanac. Kad je mali William dobio ima po djedu spazio je onaj zlatni sat koji je u svom „prvom životu“ darovao sinu, posegnuo je za njim i rekao: „Moj sat!“. Šak je znao što piše ispod poklopca:“William George 17. siječnja 1947.“

Ima još manogo takvih primjera… Ali dali je to sve tako??? Neznam, meni to izgleda pomalo čudno i nesvatljivo!!! Pa me zanima što vi mislite o tome????


Post je objavljen 16.10.2005. u 15:08 sati.