Na jednom od ovih komentara od ljudi koji komentiraju sam došao do bloga gdje se jedna kokoš hvali kako je otišla u šoping i spičkala hrpu love.
I kako je to pozitivna stvar.
I kako su žene u biti zaslužne za napredak ekonomije...
Istina.
Žene su te koje su zaslužne za napredak ekonomije. Da nema žena ne bi bilo svih tih glupih i nepotrebnih stvari, ne bi bilo iritirajućih reklama za deteregnte, osvježivaće i ostale drangulije, ne bi bilo hrpa glupih profesija koje zapravo uništavaju ekonomiju.
Kako to mislim uništavaju ekonomiju?
Pogledajte malo GDJE idu novci koji se troše?
-uvozna kozmetika
-uvozna odjeća
-uvozni mobiteli (dobro, ovdje nemamo domaćih)
-uvozne cipele
Također čak i ako troše na domaće proizvode industrijske grane gdje se usmjeravaju ti novci ne koriste nikome osim vlasnicima tih industrija.
Da li se novci trebaju ulagati u školstvo? Znanost? Proizvodnju kvalitetne hrane? Umjetnost? Opće poboljšanje života?
DA!
Da li povećavanjem industrije kozmetike, odjeće i obuće potičemo razvitak društva u tom smjeru? Ne... :(
Post je objavljen 12.08.2005. u 10:45 sati.