Movie: 17 Again (Ponovno 17)
Originalni naslov: 17 Again
Redatelj: Burr Steers
Uloge: Zac Efron, Leslie Mann, Thomas Lennon, Matthew Perry, Michelle Trachtenberg
Žanr: komedija, drama, romansa
Trajanje: 102'
Godina: 2009.
Trailer: LINK
Download: LINK
Tko kaže da si samo jednom mlad?

Godina je 1989. Mike O'Donnell (Zac Efron) je zvijezda školskog košarkaškog tima, njegovu igru s tribina prati skaut za koledž i ispred njega je blistava budućnost. Međutim, on sve to odlučuje odbaciti kako bi svoj život podijelio sa svojom djevojkom Scarlett jer je upravo saznao da očekuju bebu.
Gotovo 20 godina kasnije Mike-ovi (Matthew Perry) dani slave su daleko iza njega. Njegov brak sa Scarlett (Leslie Mann) se raspao i iz ruku mu je izmaklo unapređenje na poslu. Međutim, Mike dobiva novu priliku kada se nekim čudom pretvori u 17-godišnjaka. Nažalost, Mike možda izgleda kao da mu je ponovno 17, ali nazori jednog 30-godišnjaka nisu nimalo cool teen generaciji 2009. godine. Mike se tada nađe u velikoj dilemi – mogao bi vratiti najbolje godine svog života, ali pod cijenu da izgubi sve ono za što je cijeli život radio. (filmski.net)
Kad sam vidjela da glavnu ulogu igra Zac Efron, bila sam pomalo skeptična, jer nisam baš njegov fan, još otkako sam skužila da me iritira još u prvom dijelu HSM-a. A poslije tog 1. dijela mu ni nisam davala nikakvu drugu šansu jer sam mislila (i još uvijek mislim) da mu je prirodano previše medijske pažnje. No, onda sam vidjela da ovdje glumi i Leslie Mann (koja mi je osobno jako draga glumica), a i nekoliko ljudi mi je preporučilo film - pa rekoh 'what the heck, pogledat ću ga'. I mogu reći da me ugodno iznenadio. Zac pogotovo. Mislila sam da će biti kao i svi ostali teen filmovi, ali ovaj se pokazao malo više od toga. Naravno da svi znamo kako završavaju ovakve priče u kojima se netko vrati u prošlost kako bi nešto promijenio, i očekivano je i završio. Ali ovaj ima ono nešto što mi se svidjelo, i čak me i nasmijao. Inače su mi teen filmovi pretužni (da, tužni), jer su jadni i preloše napravljeni.
Žao mi je jedino što se Matthew Perry ne pojavljuje malo više u filmu. Možda su njegovi dani zanimljivog komičara prošli, ali svejedno ga volim vidjeti u nekom filmu. Zac mi je s druge strane bio sasvim ok, solidan i prihvatljiv za gledanje. Čak u čitavoj jednoj minuti filma sam zapravo i pomislila da je stvarno hot.
Film, naravno, ima svoje mane. No, s obzirom na svoj žanr nisu toliko velike da je zbog njih čitav dojam pokvaren.
''Ned Freedman: It's a classic transformation story. Are you now or have you ever been a Norse God, Vampire, or Time Traveling Cyborg?
Mike O' Donnell: I have know you since what, first grade? I think that maybe I would have told you!
Ned Freedman: Vampire wouldn't tell, Cyborg wouldn't know."
Lucy
03:14 -
Komentiraj { 13 }
#