KUCHKA BOY BLOG......

30.04.2006., nedjelja

sve što VOLIM........

niti jedan post nemogu napisati kada je isključen internet, uvijek moran visiti na njemu, nevjerovatno.bang
Plono mi upravo šalje sms da si ga mjeri te da mu je narastao 0,01 mm od jučer. nadam se da je zadovoljan. Ovi su dani bili baš dobri, naročito spavanje od 4-14, e to je super ali ipak ne treba prakticirati prečesto jer možda u tijelu pomanjka energije pa se osijećaš ko da su te silovala dva crna narkića.burninmad

što bih bez svoje drage istre? ona mi je sve, tu sam rođen tu živim, tu si ga mjerim tu karam tu uživam tu dobivam batina.....


što bih bez svoje drage cure......e stvarno ne znam. zar nije zgodna? slikao sam je na plaži, stvarno je jako jako lijepa. ovim je putem pozdravljam!kiss

što bih bez svoga zanata, umro bih na licu mjesta da nema četvrtkom prakse..............burninmad

što bih bez moga uzora, moga brata, najjebača svih jebača, totalnog jebača-NITKO MU NIJE DO KOLJENA!

ŠTO BIH BEZ CRKVE, ma odmah na licu mjesta bih si presudio, da ne idem u crkvu, ma gdje ima toga. pogotovo kada nam je pop lopov i kada petlja s petogodišnjakinjommad

- 21:06 - Komentari (6) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

< travanj, 2006 >
P U S Č P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Opis bloga

Vi ste posjetitelji broj:Free Site Counter
Free Site Counter




nekoliko asova iz razreda

KUCHKA BOY(gangster)- bolesni urednik koji je mnogo toga prokockao ali ne žali zbog toga, odličan učenik iako mu nitko to ne vjeruje. Voli uživati u igricama(pc)..
PLONO(gay)- intelektualac izrazito nabildanog tijela koji mrzi suprotni spol. Naš cilj: skupili smo novac, plaćamo mu kurve na maturalcu.
SNAKE(lion heart)- voli suprotni spol, ali ipak je jako osjećajan i nježan. Voli nogomet, cure ga vole. Voli pc igre više od kuchke.
DINO(the beast)- ponosi se malom alatkom. Jebiga. Ali vjerovatno zeza. Nesretan u ljubavi, voli se napiti i tuči, jak je kao zvijer.
GORAN- legendaaaaaa! Jebač i pol te moj učitelj! Od njega sam dobio vrlo korisne savjete. Ima stila, ukusa i puno toga! Mrzi pedere najviše na svijetu!
SANJIN- ima dobru curu od 15 godina, ma dobra je. baš si pašu. Cure ga obožavaju, svaka koja ga upozna se zaljubi u njega do ušiju. To je problem.
ŠEGY- voli raditi. Voli posao. Voli pričati o poslu. Voli životinje……….hehehehe…..
WILY- mali dečkić ali jebač i dvije četvrtine. Tako barem čujem. Ah ne znam stvarno……

ima nas još pun kurac....

linkovi

draga mi Nina
NAŠI PRIJATELJI ROCKERI!
hot tete iz 1.og
Elena