Na ovom blogu ćete naći puno riječi i rečenica vezanih uz moju okolinu i moj život.

četvrtak, 22.11.2007.

we are the champions my friend,and will keep on fighting to the end...

POZZZ
pjevapjeva
Pobijedili smo engleze hrvatska3:2(kao da ne znate).Na kišom okupanom Hramu nogometa, Vatreni hrvatskasu slavili 3:2, čime su omogućili Rusima plasman na EURO, dok su Englezima dali punih devet mjeseci vremena da razmisle o tome pobjeđuje li se protivnik požrtvovnošću ili galamom.
E, pa da se na ogledu i Bilićeve momke nešto pita, pobrinuo se već u osmoj minuti Niko Kranjčar, koji je pogotkom s nekih 25 metara potvrdio da se hrvatski izbornik nije u najavi zafrkavao kada je naglasio da će njegovi dečki pokušati pobijediti. Istina, samo tri minute kasnije bilo je vrlo gusto ispred Pletikose, Crouch je proslijedio za Wright-Phillipsa, no desno krilo Chelseaja iz blizine tuče u spremnog i dobro postavljenog hrvatskog vratara.
U 14. minuti novi šok za domaćina. Eduardo je pored nekolicine engleskih braniča gurnuo Richardsu kroz noge za Olića, koji izbija sam ispred vratara i pogađa za 2:0.
Na kraju je završilo 3:2 pogotcima Kranjčara,Olića,Petrića i Lampard(penal),Crouch.hrvatskahrvatskahrvatska
Danas smo svi u školi bili u depri.bangbangMislim da će to uskoro postat svakodnevnica.