hvali more,drž' se kraja!

jučer mene zove moja prijateljica ma-ne-mogu-rina (objašnjenje u nekom od slijedećih postova) da me pita kako mi je kuća na murteru. naravno da mi je prva reakcija bila "pa jel ona normalna, pita kak mi je kuća a ne kako sam ja". rekla sam joj da mi je kuća dobro al još uvijek nisam znala zašto ju to zanima. pita ona mene "pa šta ti ne znaš?". e, tu mi već nije bilo svejedno jer sam osjetila da se nešto kuha. ista stvar je bila prije koju godinu kad se desilo ono u new yorku. nazvala me prijateljica iz londona da me pita jesam li čula šta se desilo i da se javi da ipak nije otišla tamo jer je nešto iskrsnulo pa da ne mislim da se njoj moglo nešto desit. a ja naravno neinformirana tuka, ni na kraj pameti da talibani haraju. al skrenula sam s teme.
dakle, pita ma-ne-mogu-rina dal ja znam šta je bilo, a ja naravno nisam znala. i obavijesti ona mene da je na murteru bila pijavica ili slično, da je prevrtalo aute, unakazilo plažu i kamp i da ima par ozljeđenih. sad sam se već bila ukakila od straha da se mojima nije nešto desilo i brzo sam završila razgovor sa marinom i nazvala sestru. veli ona da je kuća ok, al da cijeli dan pokušava naći mamu, mobitel joj je isključen a kod tetke je nema. noge su mi se odsjekle! onda meni tuka kaže "ma šalim se, tu je mama". poludila sam! došlo mi je da ju ubijem al to ću ipak morat odgodit za malo kasnije.
i tako sam ja danas popodne planirala pridružiti se svojima, al više nekako nisam baš pretjerano oduševljena. jebeš ti to, dođeš malo uživat u suncu i moru, a ono neki tamo "vjetrić" odnese cijeli otok.

četvrtak, 04.08.2005. u 08:05 ][ 0 ][ P ][ # ][ ^ ][


<< Arhiva >>


< kolovoz, 2005 >
P U S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv



komentari da/ne


dnevnik pande lavande


nastao kao rezultat opće epidemije u društvu, koja je rezultirala masovnim pisanjem postova, a glavni uzročnik i prenositelj je bila Madagaskar

arhiva

Free Hit Counters
Free Hit Counters


Linkovi


Blog.hr


moj mejl: za želje i pozdrave...


PProud
AAwkward
NNeglected
DDangerous
AAccurate
LLoud
AAdventurous
VVirtuous
AAltruistic
NNoisy
DDysfunctional
AAmbitious


tko sam, što sam...


siščanka od glave do pete...
rastežem dok govorim...
svestrana knjigovotkinja...
nadarena za lupetanje...
neprimjetno duhovita...
djevica po horoskopu...
baš o svemu imam mišljenje...
uvijek (lažno) skromna...
užasno znatiželjna...
U prošlom životu...
Bila sam: nijemi vrač.
Živjela sam u: Austriji.
Umrla sam: vješanjem zbog izdaje.


obavezno pročitati, nasumično poredani:


madagaskar
ledena
princeza ispod neona
domaćica iz pakla
koki
jani29
lilith
edi
lu-lu
knez bučimir
parah
penellope
lolina
vražija
provincijalka
zlo i naopako
rilady
blogistika
slaven
gali
pjesma
dva


pandalavanda