1. družina Burin - Kostrena
- vođa družine Maja S.
- starješina družine Hrvoje M.
- sastanci:
odredska prostorija, Šodići 3. pon. 18,00-19,00 stariji poletarci (9-11 g.) jato Miševi i mačke naglavačke (predvodnica Marina, zamjenica Iva)
pon. 19,00-20,30 izviđači (12-15 g.) patrola Koji ti je vrag
(predvodnica Sandra)
2. družina Južina - Jelenje-Dražice
- vođa družine Dorijan R.
- starješina družine Snježana D.
- sastanci:
škola Lukeži pon. 16,30-17,30 poletarci (8-11 g.) jato Nindže kornjače
(predvodnica Laura, zamjenica Tanja)
pon. 17,30-18,30 mlađi izviđači (12-13 g.) patrola Brzi i žestoki
(predvodnik Dodo)
pon. 17,30-18,30 stariji izviđači (14-16 g.) patrola Munja
(predvodnica Sandra)
Naše aktivnosti
01/11
08. i 09.
15. i 16.
21.-23. susret brđana - Bohinj
sub. 29. savezni sportski susret - Delnice
- ukošena slova - aktivnosti čije održavanje je upitno
Arhiva aktivnosti
2010.
27.-30.12. zimovanje Trschelot - Tršće (27)
11.12. patrolno planinarenje Pol-pol - Hahlić (7)
09.-12.12. Betlehemsko svijetlo - Beč/Zagreb (2)
03.12. natjecanje brđana Trebriš - Pehlin (4+2)
20.-21.11. odredski izlet sv. Nikola - Fužine (31)
16.10. savezni izlet Rizvan city - Velebit (29)
01.-03.10. natjecanje Jesenski susret izviđača - Kutina (5)
10.-12.09. Susret brđana - Jastrebarsko (5)
13.-15.08. kadrovski izlet Ribarska koliba - Lokve (5)
23.07.-01.08. Smotra SIH-a - Petrova gora (21)
26.-27.06. brđanski susret - Črni dol/Slovenija (3)
24.-25.06. brđanski izlet Staza Malog princa - Crnopac/Velebit (3)
22.05. jatni izlet - Pula/Labin (8)
24.04. natjecanje Kotlić - Šapjane (5+5)
27.-28.03. odredski izlet - Samobor (24)
21.03. natjecanje Mi o svom gradu - Rijeka (?)
27.-28.02. patrolni izlet Brzi i žestoki - Lokve (8)
13.-14.02. patrolni susret s RSR-om - Črni dol (7)
30.01. Sportske igre SIR-a - Delnice (17)
22.-24.01. susret s brđanima RSR-a - Bohinj (3)
2009.
27.-30.12. zimovanje Zlobinzemska - Zlobin (23)
05.-06.12. odredski izlet sv. Nikola - Lepenica (28)
07.11. Savezni izlet - Smiljan/Nehaj (17)
23.-25.10. Susret brđana SIH-a - Selce (3)
18.10. proslava 10. godišnjice odreda - Kostrena/Lukeži (??+??)
17.10. dječje igre DND - Kostrena (2)
02.-04.10. natjecanje JSI - Kutina (7)
19.-20.09. brđanski susret s RSR - Pušća (6+7)
11.-13.09. kadrovski/patrolni izlet - Lokve (13)
16.-26.08. Šumska škola - Petrova gora (2)
16.-22.08. razmjena Csepel - Mađarska (8)
14.-15.08. tabor RSR - Ilirska Bistrica, SLO (10)
12.08. družinski posjet kinu - Harry potter (15)
20.-26.07. logor Muljava - Petrova gora (21+1)
27.-28.06. susret brđana - Črni dol, Slovenija (2)
24.05. brđanski izlet - Snježnik (13)
23.-24.05. Zborovanje SIH-a - Pakrac (23)
17.05. Dječji sajam - Trsat (3)
08.-10.05. natjecanje Mem. 12 redarstvenika - Vinkovci (8)
26.04. natjecanje Izviđački kotlić - Pehlin (5+3)
26.04. natjecanje PION - Pehlin (6)
18.-19.04. odredski izlet - Bjelsko (21)
22.03. natjecanje Mi o svom gradu - Rijeka (18)
13.-15.03. natjecanje MON - Split (10)
28.02.-01.03. Susret kadrova SIR-a - Skitača - Istra (2)
21.02. patrolni izlet izviđača - Platak - Snježnik (7)
07.-08.02. Susret operativnih kadrova - Selce (1)
siječanj - natjecanje Ptičica blic - Rijeka (25)
23.-25.01. brđanski susret - Bohinj - Slovenija (3)
17.-18.01. kadrovski izlet terme - Čatež - Slovenija (6+1)
02.-06.01. zimovanje Hogršće - Tršće (30)
2008.
19.12. natjecanje Trebriš - Kostrena (4+3)
14.12. akcija Betlehemsko svjetlo - Rijeka, Kostrena (15)
06.-07.12. odredski izlet sv. Nikola - Fužine (33+2)
29.-30.11. međ. susret s RSR (Il. Bistrica) - Kostrena (6)
08.11. savezni izlet PP Medvednica (36)
24.-26.10. Susret brđana - Trogir (4)
11.10. susret Izazov riječkog zmaja (10)
03.-05.10. natjecanje JSI - Kutina (10)
04.10.08. natjecanje JIP - Zagreb (17)
06.09.08. natjecanje Totem - Ilirska Bistrica (3)
17.-23.08. razmjena Csepel - Mađarska (9)
26.07.-02.08. logor Vučja dobra - Skrad (25)
03.07. posjet šveđana - Rijeka (2)
28.-29.06. Međ. susret Črna dol - Ilirska Bistrica - Slovenija (5)
03.06. Regata - Rijeka (1+3)
01.06. Smotra SIR-a - G. Drenova (10)
17.-18.05. Zborovanje - Križevci (10+1)
26.04. šparugijada - Kostrena (18)
12.04. jatni/patrolni izleti penjanje na Rivi (13)
28.-30.03. patrolni izlet Dalmacija - Cerovačke spilje, Knin, Mosor, Omiš, Cetina (4)
16.03. natjecanje Mi o svom gradu (15)
23.-24.02. odredski izlet - Lepenica (17+1)
02.-03.02. Susret operativnih voditelja - Zagreb (3)
03.-06.01. zimovanje Klečka vještica - Bjelsko, Bjelolasica (20)
2007.
13.-16.12. akcija Betlehemsko svjetlo - Beč, Zagreb, Rijeka, Kostrena (3+1+11+1)
14.12. turnir u briškuli i trešeti Trebriš - Kostrena (3)
05.12. Dan volontera - Rijeka (1+1)
24. i 25.11. brđanski izlet terme Čatež - Slovenija (2+1)
17.11. svečana akademija 30 godina OI 3. maj - Rijeka (2+1)
17. i 18.11. Susret odraslih voditelja - Crikvenica (1)
17.11. jatni izlet Palente kompirice - Kostrena (6)
02.-04.11. natjecanje Lipsus-novembrus - Jelenje (2+5)
27.10. Jesenske igre poletaraca - Kostrena (23)
20.10. savezni izlet NP Sj. Velebit - Krasno/Kuterevo (22)
06.-08.10. patrolni izlet Bjelolasica (6)
28.-30.09. I-spot - Gornja Stubica (5)
21.-23.09. Susret brđana - Bjelovar (5)
16.-26.08. Šumska škola SIH-a - Dišnik (1)
16.-22.08. putovanje Csepel - Budimpešta (Mađarska) (3)
30.07. - 06.08. Jamboree - London (Engleska) (1)
28.07.-05.08. logor Rijeka snova - Lokve (24)
13.-15.07. konačari logor Rijeka snova - Lokve (4)
22.06. Smotra SIR-a - Rijeka (20)
08.-10.06. natjecanje PIP - Pula (3)
19. i 20.05. Zborovanje SIH-a - Zagreb (14)
28.04. gastro natjecanje Izviđački kotlić - Fužine (5)
22.04. eko akcija za Dan planeta Zemlje - Kantrida (8)
15.04. brđanski izlet Bjelolasica (2)
13.04. radna akcija Šatorijada - Kostrena (7+1)
09.-10.04. patrolni podvig Podkilavac - Snježnik (1)
09.04. brđanski izlet Babin grob - Učka (2)
05.04. šparugijada + pozdrav proljeću (8+12)
01.04. natjecanje Mi o svom gradu - Rijeka (14+1)
24.03. patrolni izlet Korita - V. Planik (5)
15.03. Dan odreda (15+4)
03.-04.03. odredski izlet - Baške oštarije (18)
23. i 24.02. susret operativnih kadrova - Selce (3)
08. i 11.02. natjecanje Ptičica blic - Rijeka (17)
03.-04.02. patrolni izlet terme Čatež - Slovenija (8)
10.-13.01. zimovanje Gorska čarolija - Tršće (24)
30.12.-01.01. savezni brđanski izlet Bohinj - Slovenija (4+31)
2006.
17.12. akcija Betlehemsko svijetlo - Rijeka i Kostrena (9)
09.12. natjecanje Turbo scout - Rijeka (9)
25.-26.11. odredski izlet Rakov jarak - Fužine (19)
11.-12.11. brđanski izlet terme Čatež - Slovenija (6)
03.-05.11. natjecanje Lipsus-novembrus - Rijeka (11)
20.-22.10. susret brđana Osijek - Baranja (3+2)
21.10. akcija JOTI - Rijeka (2)
15.10. Jesenske igre poletaraca - Kostrena (20)
13.-15.10. natjecanje JSI - Kutina (7)
01.10. savezni izlet N.P. Brijuni - Istra (17)
02.-09.09. ekspedicija Mt. Blanc - Chamonix - Francuska (2+2)
??.-??.08. patrolni izlet Porozine - Cres (4+8)
22.-30.07. logorovanje Gomirje (24)
06. i 10.07. ispomoć Europsko natjecanje u triatlonu - Preluk (5)
10.06. challenge Risnjak treking liga - N.P. Risnjak (3+1)
27.05. smotra SIR-a - Drenova (15)
19.-21.05. završni tečaj za predvodnike - Zlobin (2)
20.05. sabor SIH-a/Čele izabran za predsjednika - Zagreb (1)
12.05. snimanje spota grupe Let 3 - Rijeka (4)
06.-07.05. odredski izlet Rakov jarak - Fužine (20)
18.-19.04. patrolni izlet Vinište - Krmpote (9)
15.04. brđanski tečaj slobodnog penjanja - Učka (2+4)
07.-09.04. natjecanje PIP - Pula (5)
26.03. natjecanje Mi o svom gradu - Rijeka (22)
25.03. eko akcija čišćenja starih staza - Kostrena (5)
04.-05.03. odredski izlet Lepenica (26)
25.-26.02. susret operativnih kadrova - Sljeme (1)
11.02. maškarani susret poletaraca - Kostrena (18)
11.02. patrolna šetnja Jelenski vrh - Jelenje (8)
21.-22.01. savezni brđanski izlet Lepenica (2+11)
04.-08.01. zimovanje Tršće (19)
A vidi mene!
Uključi zvučnike i klikni na ime snimke koju želiš vidjeti! Uživaj!
Dodo ne baca smeće
niti trga cvijeće.
Istina ružno piše,
kad je na rubu živaca
sve izbriše.
Voli ulice i igrališta,
ne zanimaju njega kazališta.
Pozdravlja te društvo cijelo,
svrati u naše selo!
NAPISALI: jato Orlići
ŽURA PATROLE RNRSR
Viča žvače žvakaće,
Buble truble najbolje.
Stjepan sam po strani šuti,
valjda se na nas ne ljuti.
Lala pravi živac je,
njoj radit ne da se.
Brde malo bucmast je,
papat voli najviše.
Tanja skuplja Hello Kitty,
iz džepa joj moby viri.
Svima nam je preko glave,
kada Sitna gnjavit stane.
Dragan-Miho 1:0,
prodike mu se ne sluša.
Nana stalno blebeće,
igrat ona neće se.
Dragan se ošišao,
svih nas iznenadio.
Sastanak nam ko trač parti,
zabave nam tam ne fali!
NAPISALI: patrola Radio ne radio slušaj radio
ORLIĆEVA ŽURA
Sumo borac Viča je,
gaće diže pod cice.
Edi naš je junak pravi,
cijeli odred njega hvali.
Zimovanje, kreće se,
Lala ruke lomi sve.
Dosada je Ema prava,
svoja usta ne zatvara.
Sitna puno stila ima,
pjesme stalno piše svima.
Pisac Tina pravi je,
njoj od ruke ide sve.
Troje braće Filip ima,
al' u kući sve im štima.
Poletarci, svi u zbor,
mirna Sandra sat i pol.
NAPISALI: jato Orlići
NIKOLICA PRIKOLICA SONG
Nikolica Prikolica thu, thu,
išo je u Zagreb, pa u Slavonski brod,
tamo su mu ukrali veliku biciklu,
Nikolica prikolica thu, thu.
NAPISALI: jato Oggy i žohari