utorak, 23.12.2014.

TURNIR 8.KAFIĆA 2014

CB 5 GRAVIA: Dokonal, Husić, Jugović, Lešković, Gembeš, Iličić, Mitrović, Budiša, Nospak, Brnić, Šimičić. Trener: Kragujević.

Pobjedom CB 5 Gravia završen je peti humanitarni malonogometni Turnir 8 kafića. “Petica” je tako postala i peti osvajač tradicionalnog turnira, čiji je stalni sudionik od početka, a do naslova je stigla svladavši u finalu CB Svačić s 3:2.
Već i sam pogled na rezultate pokazuje kako su svi koji su nastupili željeli i pobijediti, tako da su svi dvoboji bili rezultatski tijesni, a čak su četiri odlučena tek boljim izvođenjem šesteraca. Sličan se epilog nazirao i u finalu, u kojem je i postignuto najviše pogodaka, no on je ipak odlučen dvije minute prije kraja pogotkom Igora Budiše. Prethodno su CB 5 Graviju dva puta dovodili u vodstvo Vedran Jugović i Robert Nospak, a za CB Svačić izjednačavali Josip Milardović i Mario Meter. Jugović je izabran i za najboljeg igrača turnira, Hrvoje Milić za strijelca, a Vjeran Dokonal za vratara. Među brojnim igračima koji su nastupili bilo je i sadašnjih i bivših hrvatskih nogometnih i malonogometnih reprezentativaca, kao i igrača koji su u prošlosti nosili dres NK Osijek.
Donacije su najavili i neki od igrača, poput Vide, Kneževića, Milića, Jugovića, Vargića, Leškovića, Mitrovića i Kvržića, što će dodatno približiti organizatore željenom iznosu za realizaciju ovog projekta.

ČETVRTFINALE: CB Svačić - CB Brokat Subotica 1:0
NB Patika - CB Šetač 8:7 šesterci (0:0)
CB 5 Gravia - CB Slavonac Tenja 1:0
CB Rockatiki - CB College 3:1 šesterci (1:1)
POLUFINALE: CB Svačić - NB Patika 5:4 šesterci (1:1)
CB 5 Gravia - CB Rockatiki 3:2 šesterci (1:1)
FINALE: CB Svačić - CB 5 Gravia 2:3

23.12.2014. u 20:02 • 0 KomentaraPrint#^

ZIMKO 2014 Petica

CAFFE 5 GRAVIA 1 (1)
AMEBA 79 1 (0)

Dvorana Zrinjevac. Suci: Igor Schrempf i Zlatan Mlinarić. Strijelci: 1:0 Husić (12), 1:1 Tomić (27).
CAFFE 5 GRAVIA: Mutić, Kolovrat, Bubalo, Dumenčić, Budiša, Brnić, Babić, Husić, Almaši
AMEBA 79: Keler, Konjik, Tomić, Šalavarda, Krstanović, Jandrok, Vitić, Kralj, Periškić, Jukić

Druga utakmica veterana između Caffe 5 Gravije i Amebe 79 bila je još neizvjesnija. Dražen Husić je “Peticu” doveo u prednost tri minute prije kraja prvog poluvremena, a izjednačio je Jago Tomić tri minute prije kraja susreta. U međuvremenu su obje momčadi imale prilike za pobjedu, ali na kraju je ostao remi

CAFFE BAR "5" GRAVIA

Mutić Budiša Babić Brnić Bubalo Dumančić Pranjić Kolovrat Almaši Husić Selektori: Marić Kragujević

Treći susret dana odigrali su Caffe bar 5 Gravia i Auto Drago Vinkovci. Momčad CB 5 Gravia je u prve četiri minute imala dvije izvrsne prilike za gol, no nije ih iskoristila. No svoju šansu za gol je u petoj minuti iskoristila je momčad Auto Drago Vinkovci. Stijelac je bio Mladen Križanović. Nakon primljenog gola CB 5 Gravia je nastavila nizati prilike, što im se isplatilo u osmoj minuti utakmice kada je Ante Brnić zabio za 1:1. Narednim minutama igrala se čvrsta utakmica, a na novi gol se čekalo sve do 26. minute kada je precizan bio Dalibor Dumančić. U posljednjoj minuti utakmice momčad Auto Drago Vinkovci je mogla u dva navrata izjednačiti, no svoju je spretnost pokazao golman momčadi CB 5 Gravia te je utakmica završila 2:1.thumbup

17.12.2014. u 10:13 • 0 KomentaraPrint#^

ponedjeljak, 01.12.2014.

Veteranska 1.Gradska malonogometna liga 2014

Odigrano je i zadnje kolo lige nažalost smo izgubili ali ništa strašno,nekompletirani i to nas je "možda" koštalo izgubljenih bodova ali se ne žalimo jel i ekipa koja je igrala je pružila i pokazala da se nova PETICA polako slaže za nadolazeće turnire i buduće lige

7.kolo PETICA - AFTER DARK 0:2

Kaplan,Bubalo,Dumančić,Pavičić,Husić,Brnić,Marić ( Budiša,Babić,Kolovrat,Kragujević)

01.12.2014. u 10:46 • 0 KomentaraPrint#^