Omladinski pogon ove zime doživio je jednu trenersku promjenu. Dosadašnji trener kadeta Mladen Gurović postao je novi trener seniora NK Kupe iz Donjeg Mekušja. Novi trener kadeta bit će Ivan Lukežić, dugogoišnji golman Karlovca, Croatije '78, Lučkog i Ilovca.
Kadeti i juniori s pripremama za novu sezonu započet će u nedjelju 1. veljače, dok prvo proljetno kolo igraju 8. ožujka.
Treneri u omladinskom pogonu NK Ilovac: Ante Šulentić (juniori), Ivan Lukežić (kadeti), Vlatko Sarapa (pioniri), Josip Grubešić (mlađi pioniri i limači I), Vladimir Milčić Dorin (limači II), Maja Jakić (djevojke).
|
Danas su nogometaši Ilovca započeli s pripremama za drugi dio sezone u 4. Hrvatskoj nogometnoj ligi. Trener Alen Vrbanić i pomoćnik Igor Žabčić obavili su prozivku igrača, a zatim i prvi trening.
U nastavku sezone za sastav će konkurirati kompletan jesenski igrački kadar. Nakon operativnog zahvata oporavio se stoper Dubravko Bosiljevac te se priključuje treninzima. Momčadi je priključeno nekoliko perspektivnih juniora, dok se na probi nalaze Tomislav Barić (Duga Resa) i Predrag Pekić (Vatrogasac). Klub nije napustio niti jedan igrač, osim Stipe Pršlje koji trenira s Karlovcem, ali će se naknadno priključiti NK Ilovcu.
Do nastavka prvenstva 1. ožujka trenirat će se na igralištu u Ilovačkoj šumi, teretani Školske sportske dvorane, a u drugoj polovici veljače planiran je odlazak na pripreme u Selce. Prvu pripremnu utakmicu Ilovac će odigrati u nedjelju protiv županijskog prvoligaša Zrinskog Ozlja.
|