NK ILOVAC

30.03.2008., nedjelja

ILOVAC MINIMALNO PORAŽEN U SLUNJU

Nogometaši Ilovca danas su doživjeli drugi poraz u prvenstvu. Na gostovanju u Slunju Ilovčani su doživjeli poraz 1:0, kojem su kumovali nešto lošije izdanje kanarinaca, ali i teatralno suđenje Borisa Rendulića. U 15. minuti slobodan udarac s 20 metara izveo je Barić, u kaznenom prostoru jedan igrač domaćina igrao je rukom, za sve na stadionu, osim za suca Rendulića. Do kraja prvog dijela bilježimo odličan udarac Josipa Grubešića, te stopostotnu prigodu Barića, ali se rezultat nije mijenjao. U nastavku slična situacija, opet u šesnaestercu domaćina igranje rukom igrača Slunja, ali sudac Rendulić opet je nijem. Pred kraj susreta velika greška golmana Sarape; nakon ubačaja s desne strane lopta mu ispada iz ruku, a Bogović pogađa za 1:0. U završnici velika inicijativa Ilovca, opet igranje rukom domaćeg igrača u svojim 16 metara, ali očito je Rendulić imao samo sebi razumljiv kriterij.
Na kraju, uz lošiju igru Ilovca, i katastrofalno suđenje Rendulića - pobjeda Slunja 1:0.
Sastav: Sarapa 5, Klišanin 5.5, Vucelić 6, Bosiljeca 6, Lapov 6, J. Grubešić 6, Kovačić 5.5, Planinac 6, Pršlja 5.5 Grubešić 6, Barić 6.

- 20:23 - Komentari (7) - Isprintaj - #