NK ILOVAC

31.12.2007., ponedjeljak

ILOVCU TREĆE MJESTO NA TURNIRU REGISTRIRANIH KLUBOVA

Sinoć je u Sportskoj dvorani završio 11. malonogometni turnir registriranih klubova s područja naše županije. Organizator je bio Nogometni savez Karlovačke županije. Na turniru je nastupilo 29 momčadi, a igralo se po kup sistemu.
Prvi polufinalni susret između "Croatije 78" i "Duge Rese 1" završio je 2:2, a u finale su se plasirali igrači iz Žakanja rezultatom 7:6, nakon izvođenja deveteraca. Drugi polufinalni susret između "Vojnića 95" i "Ilovca 1" završio je 0:0, a nakon izvođenja penala, pobjedila je momčad iz Vojnića s 3:2.
U susretu za treće mjesto "Ilovac 1" pobijedio je "Dugu Resu 1" s 3:1. "Vojnić 95" uvjerljivo je nadigrao u finalu "Croatiju 78" i slavio s visokih 6:1. Tako je "Vojnić 95" osvojio prvo mjesto, druga je "Croatia 78", treći "Ilovac 1" i četvrta "Duga Resa 1".
Najbolji strijelac turnira je Dejan Štokan iz "Duge Rese 1" sa sedam pogodaka, najbolji vratar Danijel Poljanica iz "Vojnića 95", a najbolji igrač Dalibor Gavrić iz iste momčadi.

- 10:12 - Komentari (9) - Isprintaj - #

30.12.2007., nedjelja

LIMAČI DRUGI NA TURNIRU U DUGOJ RESI

Pobjednik nogometnog turnira limača "99+" održanom u dvorani Osnovne škole "Vladimir Nazor" je ekipa NK "Duga Resa".
Od ukupno 9 ekipa sudionica, u finale ovog turnira za djecu rođenu 1999. godine i kasnije ušle su ekipe NK "Eugen Kvaternik", NK "Ilovac" i NK "Duga Resa", gdje su sve tri ekipe osvojile po 3 boda. No, zahvaljujući najboljoj gol razlici pobjednik turnira je ekipa NK "Duga Resa".

- 11:28 - Komentari (0) - Isprintaj - #

DANAS ZAVRŠAVA TURNIR U DVORANI NA RAKOVCU

11. malonogometni turnir registriranih klubova s područja naše županije završava večeras. Trećeg dana turnira, koji se igra po kup sistemu odigrano je sedam utakmica s pregršt golova. Krnjak – Ilovac 2 1:3, Draganić 1 – Slunj 3:4, Mrežnica – Vojnić 95 0:6, Josipdol – Duga Resa 1 1:5, Petrova gora – Zrinski Ozalj 2 1:2, Croatia 78 – VOŠK 1 7:0 i Oštarije – Mladost Rečica 4:6.
Utkamice četvrt završnice u Sportskoj dvorani na Rakovcu počinju od 14 sati, slijede polufinalne, a potom i susreti završnice. Finalna utakmica na rasporedu je u 20 sati.

- 11:26 - Komentari (0) - Isprintaj - #

29.12.2007., subota

SUTRA U ČETVRTFINALU ILOVAC I - ILOVAC II

Ilovac II danas je u osmini finala malonogometnog turnira registriranih klubova bio uspješniji od Krnjaka rezultatom 3:1. Dva gola za Ilovčane je postigao Goran Vucelić, dok je treći pogodak postigao Viktor Protulipac. Krnjak je smanjio dvije minute prije kraja susreta.
Sutra je na rasporedu zadnji dan turnira, igrat će se susreti četvrfinala, polufinala i finala. U četvrtfinalu će se sastati dvije momčadi Ilovca, s početkom u 16 sati.

- 19:36 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ILOVAC I BOLJI OD MOSTANJA NAKON DEVETERACA

U Sportskoj dvorani održava se 11. malonogometni turnir registriranih klubova s područja naše županije. Organizator turnira je Nogometni savez Karlovačke županije. Na turniru nastupa 29 momčadi. Igra se po kup sistemu, a turnir završava sutra.
Jučer, drugog dana turnira, postignuti su slijedeći rezultati: Duga Resa 1 – Frankopan 2:1, VOŠK 2 – Petrova gora 2:4, Zrinski Ozalj 2 – Šišljavić 3:0, Croatia 78 – Kupa 4:1, Cetingrad – VOŠK 1 3:5, Oštarije – Draganić 2 4:1 i Mostanje Auto lim lak – Ilovac 1 6:7 (4:4).
Danas od 16 sati sastaju se: Krnjak – Ilovac 2, Draganić 1 – Slunj, Mrežnica – Vojnić 95, Josipdol – Duga Resa 1, Petrova gora – Zrinski Ozalj 2, Croatia 78 – VOŠK 1 i Oštarije – Mladost Rečica.

- 10:05 - Komentari (0) - Isprintaj - #

28.12.2007., petak

ZAPOČEO 11. MALONOGOMETNI TURNIR REGISTRIRANIH KLUBOVA

Jučer je u Sportskoj dvorani počeo 11. malonogometni turnir registriranih klubova s područja naše županije. Organizator turnira je Nogometni savez Karlovačke županije. Jučer su postignuti slijedeći rezultati: Vatrogasac - Ilovac 1 0:3, Krnjak - Dobra Novigrad 2:1, Rakovac - Ilovac 2 1:3, Draganić 1 - Zrinski Ozalj 1 2:0, Duga Resa 2 – Slunj 2:3, Vojnić 95 - Vrlovka 1:0 i Josipdol – Radnik 2:0.
Danas od 16 sati sastaju se: Duga Resa 1 – Frankopan, VOŠK 2 – Petrova gora, Zrinski Ozalj 2 – Šišljavić, Croatia 78 – Kupa, Cetingrad – VOŠK 1, Oštarije – Draganić 2 i Mostanje Auto lim lak – Ilovac 1.

- 11:40 - Komentari (0) - Isprintaj - #

27.12.2007., četvrtak

OBA ILOVAČKA SASTAVA SLAVILA NA TURNIRU

Obje ilovačke momčadi bile su uspješne u 1. kolu malonogometnog turnira registriranih klubova, koji je danas počeo u dvorani na Rakovcu. Ilovac Aparati za igru - vaša zabava naša briga je s 3:0 slavio protiv Vatrogasca; strijelci su bili Nikola Barić dvaput i jednom Josip Grubešić. Ilovac II je bio bolji od Rakovca nakon izvođenja udaraca s 9 metara. U regularnom dijelu bilo je 1:1, strijelac Nenad Dmitrović, dok su u raspucavanju s 9 metara bili uspješni Goran Vucelić i Antonio Valentić i Ilovac je zasluženo slavio 3:1.
Ilovac I u 2. kolu sutra od 20 sati igra protiv Mostanja ALL, a Ilovac II u subotu od 16 sati protiv Krnjaka.

- 18:56 - Komentari (0) - Isprintaj - #

22.12.2007., subota

BOŽIĆNI TURNIR REGISTRIRANIH KLUBOVA U MALOM NOGOMETU

Nogometni savez Karlovačke županije organizira od 27. do 30. prosinca u Sportskoj dvorani 11. malonogometni turnir registriranih klubova s područja naše županije. Na turniru nastupa 29 momčadi, a igra se po kup sistemu.
U prvom kolu nastupa 26 momčadi, a tri su slobodne. U četvrtak, 27. prosinca od 16 sati sastaju se: Vatrogasac - Ilovac 1, Krnjak - Dobra Novigrad, Rakovac - Ilovac 2, Draganić 1 - Zrinski Ozalj 1, Duga Resa 2 - Slunj, Vojnić 95 - Vrlovka i Josipdol - Radnik.
U petak, 28. prosinca turnir se nastavlja od 16 sati utakmicama prvog kola, a sastaju se: Duga Resa 1 - Frankopan, VOŠK 2 - Petrova gora, Zrinski Ozalj 2 - Šišljavić, Croatia 78 - Kupa, Cetingrad - VOŠK 1 i Oštarije - Draganić 2.
Odigrati će se i jedna utakmica drugog kola, a sastati će se Mostanje Auto lim lak i pobjednik susreta Vatrogasac - Ilovac 1. Turnir završava u nedjelju, 30. prosinca.

- 19:17 - Komentari (2) - Isprintaj - #

17.12.2007., ponedjeljak

LIMAČI ILOVCA DRUGOPLASIRANI NA TURNIRU ŠEST SASTAVA

Limači NK Ilovca osvojili su drugo mjesto na turniru koji je u nedjelju održan u dvorani na Rakovcu. Na turniru igrača rođenih 1997. godine i mlađih sudjelovalo je šest klubova - Karlovac I, Ogulin, Karlovac II, Ilovac, Zrinski Ozalj i Duga Resa. Nakon igranja po skupinama pristupilo se razigravanju, gdje je u finalu Ogulin bio bolji od mladića Ilovca i zasluženo osvojio prvo mjesto.
Rezultati - skupina A: Duga Resa - Karlovac II 0:2, Ogulin - Duga Resa 1:0, Karlovac II - Ogulin 0:1.
Skupina B: Zrinski Ozalj - Karlovac I 0:3, Ilovac - Karlovac I 1:0, Ilovac - Zrinski Ozalj 2:0.
Za 5. mjesto: Duga Resa - Zrinski Ozalj 4:1, Za 3. mjesto: Karlovac I - Karlovac II 1:0. Za 1. mjesto: Ogulin - Ilovac 1:0.

- 11:20 - Komentari (0) - Isprintaj - #