NK ILOVAC

26.11.2006., nedjelja

VODEĆA LOKOMOTIVA PALA U ILOVAČKOJ ŠUMI: ILOVAC - LOKOMOTIVA 2:1

Veliku pobjedu ostvarili su nogometaši Ilovca danas protiv vodeće Lokomotive iz Zagreba. Ilovčani su zabilježili pobjedu 2:1, strijelci su bili Kovačić i Barić. Sve do 70. minute Ilovac je bio bolji suparnik, stvorene su brojne šanse, od kojih su svega dvije realizirane. Prvo je u 32. minuti Barić odlično prošao po desnoj strani i ubacio oštru prizemnu loptu na vrh pet metara. Najprisebniji je u gužvi bio Kovačić, koji je iz blizine doveo Ilovac u vodstvo 1:0. Sljedeći bitan trenutak bio je početak drugog dijela susreta. Zlatić je krenuo sam prema golmanu Joziću, na vrhu 16 metara srušio ga je gostujući igrač te zaradio crveni karton. Devet minuta kasnije još jedno isključenje za goste, koji su tako ostali sa svega devet igrača u polju. Na 2:0 za Ilovac je povisio Barić u 61. minuti. Zlatić se izborio za loptu na lijevoj strani napada te je uputio u kazneni prostor gostiju, a Barić se odlično snašao i pogodio za 2:0. S 2:0 i dva igrača više očekivalo se da će Ilovac s lakoćom privesti susret kraju, no dogodilo se upravo suprotno. Ilovčani su povećali bezglavo napadati, ostavivši i gostima puno prostora za kontranapade. Jedan takav su gosti realizirali u 81. minuti i smanjili na 2:1. Srećom, do kraja se rezultat nije mijenjao i Ilovac je osigurao vrijendu i zasluženu pobjedu.
Sastav: Sarapa 6.5, Milanković 6, J. Grubešić 6.5, Gavrić 7, Fanjak 6.5, Fumić 7, Kosovac 7, Barić 8 (60. O. Grubešić 6), Đurić - (26. Mišić 6), Kovačić 7.5, Zlatić 7 (74. Štokan -).

- 13:50 - Komentari (1) - Isprintaj - #