Prvi interaktivni blog!

***

Cpt. Insane-o Vas poziva da sudjelujete u stvaranju naslovnice bloga. Sve što trebate je pokazati malo kreativnosti u vandaliziranju Oka koje vas vreba. Predložak mozete skinuti ovdje (click). Radove šaljite na causenad[AT]gmail[DOT]com Uz vrijedne nagrade pobjednik dobiva i link na svoj blog. To je ujedno i moja cool lista

***

Filip je ovotjedni pobjednik za najbolji dizajn. Jednostavno me oduševio svojom crtačkom vještinom.Rad mu je inspiran mojim zadnjim postom (Pionirska posla) pa sam malo i subjektivan al moj je blog i mogu radit što hoću. Filip za sebe kaže da je srednjoškolac koji voli Bonu i da je siguran da i Bono voli njega. Za nagradu nažalost ne dobiva ništa zbog komentara da mi je blog "interaktivan koliko i dječja slikovnica".

***
Prijašnji pobjednici su:
1 , 2 , 3
***
Najbolji Banneri ikad
kod
kod
kod
kod

Moraš skupit sve? kod
"4 u 1" Banner

ponedjeljak, 26.06.2006.

Olio testicado

Ili mast jaja. Supstanca koja se nakuplja između bedara i testisa u muškaraca svih dobi, rasa i građe. Vrlo specifičnog mirisa, visoke viskoznosti, te prema najnovijim istraživanjima kemijski vrlo stabilna, "mast jaja" je našla mnogo primjena u visokotehnološkim pogonima razvijenih svjetskih kompanija. Problem je u tome što iste zadovoljavaju svoju neutaživu glad za kako je zovu, "masnim zlatom" na krajnje nemoralan način preko ilegalnih kanala. Naime, takve tvrtke šalju u zabačene djelove Kine, Vijetnama, Malezije te ostalih zemalja sa slabom ili nikakvom zdravstvenom zaštitom neku vrstu M.A.S.H.-a. I to kakvog! U tim se pogonima smrti sa unutarnje strane bedara odraslih muškaraca i dječaka koji misle da se cijepe protiv malarije, struže ta neprocijenjiva supstanca. Kao što znamo, ona je krucijalna za normalan život čovjeka. Takva nekontrolirana ekstrakcija će dovesti do smrti muškaraca u takvim sredinama, te naravno društvenog kolapsa. Zar nismo ništa naučili? Kada sam porazgovarao o tom problemu s prijateljem Bojanom on je odmahnuo glavom i rekao: "Pa kaj onda, oni i tak nemaju šanse. Osim toga, jesi probo šnicle? Kaj misliš od čeg su tak sočni?", i namigne. "Eh moj Bojane", mislio sam u sebi, "nisi ti kriv. Ovaj svijet.........suviše je opor". Ali šnicli su bili božanstveni.

26.06.2006. u 01:16 • 1 KomentaraPrintaj#

<< Arhiva >>

eXTReMe Tracker


Komentari ON/OFF ?

Captains blog

Socijalno altruistički blog s lajtmotivom majmuna.

Teme bloga nisu kronološki napisane nego je svaka cjelina za sebe pa ih slobodno možete čitati i ostaviti komentar ispod priče koja vas se dojmila. Kao brza pomoć u odabiru tema tu je rubrika "Populističke poruke".

Natječaj za dizajn bloga je uvijek otvoren

- Cpt. Insane-o
(Keptin Insejno)

Populističke poruke



John Kompich opet se pita zakej? Zbog velikih zahtjeva publike napravio sam opsežnu potragu i pronašao tog matematičkog genijalca na samom rubu očaja i blogosfere. Zakej Kedžo ispo? Zakej indie postoji? Zakej nemrem brže solirat? - pita se često Kompich na svojem muzičkom hit blogu. Dopustite da bude i Vaš frend i kompić, John Kompich.

Najbolji Link