14.12.2004., utorak

show must go on...

Kažu vijesti kako je trinaest (ili četrnaest - ovisno o izvoru vijesti) kandidata do jučer navečer predalo potpise nužne za predsjedničke izbore.

Bacio sam pogled na web stranice http://www.izbori.hr/ gdje možete pronaći sve relevatne podatke o nadolazećim izborima kao i priopćenje datirano jučer koje jasno kaže kako svi mediji javnog priopćavanja (pa bio to i blog) moraju po zakonu svim kandidatima pružiti jednaku šansu. Dakle, ako Vas neki od kandidata zatraži prostor u svom blogu, onda ne samo da imate obvez taj prostor njemu prepustiti nego i pronaći ostale kandidate i ponuditi im slični "coverage".

Jedino se imate pravo malo izmotavati kod Stipeta i Jadranke, jer oni imaju i javne funkcije i u tom slučaju treba profesionalno odijeliti njihovu javnu funkciju od kampanje.

Interesantno će biti vidjeti tko će biti taj koji će dobiti najmanji broj glasova.

hr.digg|prijavi

- 10:20 - Komentari (3) - Isprintaj - #

< prosinac, 2004 >
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Komentari On/Off

Mračni blog od 3. ožujka 2006. godine posluje na novoj adresi:

http://mrak.org



Osvježite svoje bookmarke i podesite svoje RSS feedove.

Bestseler 2.0 blogerska mreža

u slučaju panike
mracni.blog(a)gmail.com




Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje - Dijeli pod istim uvjetima.


0