04.09.2004., subota

google, predrag raos i popup...

Imam instalirani XPSP2 pa sam skužio kako je www.statcounter.com skužio kako da unatoč isključenim pop-upovima ipak na neku misterioznu foru otvori novi pop-up prozor. Kako sam se taman bio riješio pop-upova ovo mi je sada došlo kao razočarenje jer ovo neće ostati tajna previše dugo.

Nego, gledao sam (kao što vidim i mnogi drugi rade) s kojih stranica se stiže na moj blog (ona sva četvorica koja ga redovno čitaju me valjda imaju u favourites, ostali koriste google :). Dakle ključne riječi za dolazak na mračni blog su: Predrag Raos na kojeg sam se pozvao u jednom od mojih umotvorina, Mečelj koje sam sicirao nekoliko puta do sada, no najveći biser je svakako about:blank. Naime kotiram na googleu relativno visoko kao resurs o about:blank fenomenu, skoro kao kulb 404.

Piše pak u jednom drugom tekstu (čini mi se nekom od onih BUG tekstova) da bih morao na svom blogu imati linkove na druge blogove ne bih li time bi ja sam češće posjećen. Hm, nisam siguran da je to baš recept do slave, ja bih to težim putem ako može.

hr.digg|prijavi

- 20:23 - Komentari (0) - Isprintaj - #

< rujan, 2004 >
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Komentari On/Off

Mračni blog od 3. ožujka 2006. godine posluje na novoj adresi:

http://mrak.org



Osvježite svoje bookmarke i podesite svoje RSS feedove.

Bestseler 2.0 blogerska mreža

u slučaju panike
mracni.blog(a)gmail.com




Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje - Dijeli pod istim uvjetima.


0