dobro došli na jedan od najboljih nogometnih blogova!!!!! LJUDI GLASAJTE ZA MENE GLASAT ĆU I JA ZA VAS!!

07.02.2008. / četvrtak

EJ LJUDI!!

Umrla Hajdukova legenda

Fernate Colnago (FOTO: Cropix/Paun Paunović)

Dugogodišnji djelatnik i član uprave Hajduka Ferante Colnago doživio je srčani udar tijekom utakmice između Hrvatske i Nizozemske na Poljudu te je unatoč pokušajima reanimacije ubrzo preminuo.

Colnagu je pozlilo u klupskim prostorijama, u pomoć mu je prvi pritrčao Hajdukov liječnik Jurica Rakić, a potom je prebačen u splitsku kliničku bolnicu.

Liječnici su ga na Odjelu hitnog intenzivnog prijema pokušali reanimirati, ali srce je ipak zatajilo.

Net.hr

- 18:36 - Komentari (70) - Isprintaj - #

06.02.2008. / srijeda

KUKU SI GA VAMA!

I Štrumpfovi dolaze na Poljud!

Nije šala, za Hrvatsku će u srijedu doći navijati i Gargamelovi ljuti neprijatelji, koji će umjesto plave boje na licima imati prigodne crveno-bijele kvadratiće. Pogledajte video!

Ovoga puta neće biti potrebe da budete posebno dobri, Štrumpfove ćete zasigurno vidjeti - i to u srijedu na Poljudu tijekom pripremnog ogleda Hrvatske i Nizozemske!

Najavili su to stanovnici Komina, koji su prije samo nekoliko dana ušli u Guinnessovu knjigu rekorda tako što se njih 533 zamaskiralo u popularne crtane junake, javlja Glas Dalmacije.

Fućkaš Štrumfa koji pred tekmu popiti ne može (FOTO: Cropix/Denis Jerković)

"U ponedjeljak smo imali sastanak i najvjerojatnije ćemo autobusima put Splita. Još moramo poraditi na tome kako osigurati dovoljan broj ulaznica, ali u kontaktu smo s ljudima iz Hrvatskog nogometnog saveza", potvrdio je Velibor Šuman, jedan od organizatora.

Naravno da će doći i Štrumpfeta (FOTO: Cropix/Denis Jerković)

Da sve bude u skladu s prilikom Kominjani planiraju umjesto plave boje na licima imati crveno-bijele kvadratiće

- 19:40 - Komentari (26) - Isprintaj - #

04.02.2008. / ponedjeljak

GOTOVO JE NATJECANJE!!!!

EVO prebrojao sam komove i rezultati su sljedeći!!!

I. mjesto-sa čak 82 koma je mala tajna

II.mjesto-sa 52 glasa zauzima Svašta

III.mjesto zauzima jopa sa 18 glasova

hvala svima na komovima!!!!

I šta drugo reći natjecanje je opet otvoreno!!

- 20:17 - Komentari (34) - Isprintaj - #

01.02.2008. / petak

MAJSTOR OD BALUNA

Pogledajte kako Ronaldo ruši Pompey

Mrežu Davida Jamesa sjajni je Portugalac u početnih trinaest minuta zatresao čak dvaput, a njegov drugi gol iz slobodnog udarca ogledni je primjer kako to čine rođeni majstori. Video!

"Možda danas ne bude njegov dan." Ponadao se tome u najavi dvoboja protiv Manchester Uniteda na Old Traffordu Niko Kranjčar, ali onaj kojemu je te riječi uputio ostao je hladan.

Ponajbolji nogometaš svijeta Cristiano Ronaldo postigao je oba pogotka u pobjedi 2:0 Manchestera nad Potsmouthom, a posebno lijep bio je drugi, koji je sjajni Portugalac iza leđa vratara Davida Jamesa pospremio već u 13. minuti.

Vratara Pompeyja na prvu kapitulaciju natjerao je samo tri minute ranije, u utakmici u kojoj su gosti od prve do posljednje minute bili jednostavno bespomoćni.

Hrvatski reprezentativac odigrao je svih 90 minuta, no baš poput debitanta u dresu Portsmoutha Milana Baroša nije se uspio istaknuti.

Momci Sir Alexa Fergusona tako su se vratili na čelo Premieshipa koje bodovno dijele s Arsenalom, dok je Chelsea ostao dosljedna prijetnja, budući da je svladao Reading 1:0.

Manchester City Vedrana Ćorluke (90 minuta, žuti karton) je na gostovanju kod posljednjeplasiranog Derbyja uzeo samo bod, baš poput Evertona.

Momci u modrome su pred svojim navijačima protiv Tottenhama odigrali bez pogodaka, dok je gradski rival Liverpool s 1:0 poražen na gostovanju kod West Hama.

U utrci za naslovom prvaka Engleske, čini se, sada su definitivno ostala samo tri kluba.

Poredak nakon 24. kola: Manchester Utd 57 bodova, Arsenal 57, Chelsea 53, Everton 43, Aston Villa 41, Manchester C. 41, Liverpool 40...