Domjenak_ANDORACA_nakon_pobjede Domjenak 2 target=_blank>domjenak 2

Domjenak

Domjenak_ANDORACADomjenak target=_blank>Domjenak

POBJEDA , CAK I BEZ ''THE FOOTA'' !!

Mada se vidno osjetio nedostatak ''the foota'' na terenu , ''žuti'' su i bez njega dosli do nova 3 boda , odnosno do 7. uzastopne , 8 sveukupno pobijede ove sezone .

Jučerašnja utakmica protiv SPINUT PRESSINGA nije bila ni najmanje lagana , iako smo odlično počeli i u prvom poluvremenu imali vodstvo od 2-0 uz to da SPINUT i nije imao neku igru . No , u nastavku utakmice , ANDORA pada i spinut dolazi do smanjenja vodstva , a skoro i do izjednačenja (prva stativa spinuta i prečka) . Nakon toga , Dražen zabija za 3-1 solo prodorom.
Spinut se do kraja borio , zabili su i za 3-2 no 3. gol nije , na sreću , ušao. Moglo je završiti drugačije , otići na obe strane , al ovako je najbolje!! :)

IDEMO DALJEEEEE!!!

13 prosinac 2009

Andora-Marinero 7-2
Još jedna odlična utakmica ''žutog dresa'' .
Golove su zabili Leo ''the foot'' Varin (3) , Ivica ''Vuka'' Vuković (2) i Dražen ''Draško'' Hrnčić (2) smijeh
Iduće kolo ''utakmica istine'' sa Spinutom i lov na sedmu pobijedu zaredom sretan
...i na domjenak njami party njami

REZULTATSKA REPRIZA

07 prosinac 2009

5. uzastopna pobijeda Andore i još jednom dobar nastup ''žutih''.
Istina , moglo je i bolje , moglo je i smirenije , bilo je dosta nervoze , al ipak se zabijalo.
Dražen čak 6 golova , Vuka 1 i Leo ''the foot'' Varin 1 .

Andora u sastavu :
Srđan Franchini , Leo Varin , Karlo Matić , Dražen Hrnčić , Ivica Vuković , Alen Munitić , Mario Gugić i Miroslav Mitrović

Hemingway bar split u sastavu :
Luka Tadić , Karlo Burger , Jozo Pivac , Ivan Maglica , Tonči Koljanin , Saša Vasić , Stipe Vučemilović-Grgić , Dino Šundov te Mario Piteša.

Na poluvrijeme se išlo sa vodstvom od 2-0 na kraju 8-3

PUNIM GASOM NA HEMINGWAY

06 prosinac 2009

''Andora u naletu'' , ''Andorci zapaprili velikima'' pa čak i ''Napokon prava Andora'' samo su neki od naslova koji ovih dana kruže svjetskim medijima , internetom i televiziom. Jasno je da je Andora ostavila traga nakon velike pobjede nad MNK Petričevo prošle nedilje.
Andora je ostvarila 4 pobijede zaredom , što ih danas stavlja u ulogu favorita , a kako će se ''žuti'' nositi sa tom titulom , vidjet ćemo .
Pozdrav !!wave

ANDORCI

02 prosinac 2009

ANDORA 2008 target=_blank>Andora 2008

''NOKAUT'' MNK PETRIČEVU

Četvrta uzastopna pobjeda Andore , i to protiv , na tablici boljestojećeg , Petričeva.
Gol za vodstvo zabija Alen i sa rezultatom 1:0 se ide na odmor. 2:0 prolaz Dražena i gol na praznu branku.
Zatim 2:1 petričevo vraća zbog moje loše procjene , no ubrzo je opet 3:1 , da bi samo 2 minute nakon toga bilo 3:3
I , dok se utakmica lomila , Karlo zabija za novo vodstvo Andore , zatim Srki ''nokautira'' Petričevo golom za 5:3.
Zatim je usljedilo par kontri , koje su Leo i Nedo odlično odigrali , i za sami kraj , uz zvuk sirene , Leo zabija preko cilog terena
za konačnih MNK Petričevo - Andora 3-8.