Masterpiece za Lolu

Prvi koncert

Svoj prvi koncert u Paradiseu u MGM Grand areni, Madonna je započela nešto kasnije od prijašnjih koncerata. Na pozornici se pojavila tek u 22:40h!

"Express Yourself" i "Give Me All Your Luvin'" su definitivno popravili atmosferu u dvorani i rasplesali fanove.

Madonna se tijekom pauze pitala odakle dolaze pojedini fanovi iz golden trianglea. Pozdravljala je fanove iz Puerto Rica, New Yorka, Venezuele, Brazila i rukovala se sa obožavateljicom iz Detroita. "Super je što smo okruženi ljudima iz širom svijeta. Je li nas uopće briga koje boje je osoba pored nas? Je li vas briga jesu li gay ili hetero? Je li vas briga koje su religije? Ne? U redu onda, vi ste moji ljudi!" Zatim je objasnila značenje pjesme "Sagarra Jo". "Ako ste moji obožavatelji, onda vjerujete da smo svi ujedinjeni, svi smo jedno! Tražim pravi odgovor - fuck yeah! Jeste li se svi registrirali za glasanje na izborima? Dobar odgovor. Hoćete li glasovati za Obamu?" Primjetila je jednog obožavatelja koji ne dijeli isto političko mišljenje s Madonnom. "Moraš napustiti dvoranu", našalila se. "Ti si gay i republikanac? U redu, još uvijek te volim. Toliko te volim da ću ti oprostiti!"

Nije pjevala "Holiday", ali je izvela "Love Spent". Prije no što je počela pjevati "Masterpiece", rekla je: "Republikanci mrze žene!"

Nakon što je završila "Human Nature", pokazala je stražnjicu i kratko se obratila publici. "Zašto itko pokazuje stražnjicu na pozornici? Da ljudi obrate pozornost. Je li se nekome sviđa kad je pokažem? A neki misle da je to sramotno. Za mene je sramotno nedostatak humanosti." Nosila je na imala ispisano "Naked".


Drugi koncert

Drugi koncert je započela mnogo ranije od prvog. Na pozornici se pojavila oko 22h. Njena kći Lola je tog dana slavila svoj 16. rođendan! Posvetila joj je pjesmu "Masterpiece".

Te večeri je nosila poruku "Free Pussy Riot" na leđima. Bilo je smiješno kad je objasnila publici da to ne znači "Free Pussy".

"Dvije članice benda su još uvijek u zatvoru i osuđene su na kaznu od dvije godine. Za mene je to tragedija. Imaju malu dječicu. Molimo se svi za njih." Dodala je da se prodaju ekskluzivne majice sa ilustracijom Pussy Riot na njenoj web stranici. Sav novac od prodaje je namijenjen za troškove pravne borbe ovog punk benda.

Poslije koncerta, Lola je proslavila rođendan na privatnoj predstavi "Mystere" Cirque de Soleila u 1h. Lola zna proslaviti rođendan sa stilom.

















16.10. - PHOENIX, US - US AIRWAYS CENTER
20.10. - DALLAS, US - AMERICAN AIRLINES CENTER
21.10. - DALLAS, US - AMERICAN AIRLINES CENTER

Youtube snimci koncerta:
- http://www.youtube.com/playlist?list=PLQOzHMi1gEHQMposMaha09XYSQZA2D0ek&feature=plcp
- http://www.youtube.com/user/badboyview/videos?query=madonna
- http://www.youtube.com/user/TapeheadToo/videos?query=madonna

Torrent:
- http://thepiratebay.se/torrent/7717965
- http://depositfiles.com/files/31msk1iqt
- http://www25.zippyshare.com/v/26025855/file.html

Sa manjim MB:
- http://depositfiles.com/files/ep624dua9
- http://depositfiles.com/files/zki7kq5ja

(Ne radi se o najboljim snimkama)

Audio:




http://soundcloud.com/djriverokers2/tracks

Transgression (AUDIO REMASTERED)
Girl Gone Wild http://www.mediafire.com/?33xgwdzud46l63q
Revolver http://www.mediafire.com/?9lddtkx64t3b47j
Gang Bang http://www.mediafire.com/?4lkczfkqpyi0jeo
Papa Don't Preach http://www.mediafire.com/?1oq1pkblyoix3jm
Hung Up http://www.mediafire.com/?a72w3298v4zvij2
I Don't Give A http://www.mediafire.com/?hxmvygqlgbfi0d6

15.10.2012. · Ostavi komentar (0) · Isprintaj · #