Madonna ne dolazi u Australiju!

Live Nation je danas potvrdio da Madonna ne dolazi u Australiju u sklopu svoje turneje MDNA! Australski fanovi su ostali šokirani i veoma razočarani!

Po tko zna koji put Madonna je najavila koncertnu turneju u Australiji i zatim je otkazala... Za "Confessions" turneju je imala razlog da u tom periodu njena djeca kreću u školu. Menadžer Guy Oseary se ispričao tamošnjim fanovima zbog Madonninog nedolaska tijekom "Sticky & Sweet" turneje. Kakav će sada imati razlog? Madonna u nedavnim intervjuima je često spominjala umor i napor zbog ove turneje. Zar nije mogla planirati par mjeseci odmora i prirediti fantastičan show za vjerne australske fanove... Ne bi nas čudilo da Madonna zbog ovoga izgubi naklonost i određeni dio fan baze u Australiji.

Madonna je posljednji put nastupila u Australiji 1993. godine.

Obožavatelj iz Australije je napisao na facebooku jednu poruku koja je privukla veliku pozornost: "Njen doprinos pop glazbi nikada neće biti premašen. U 30 godina svoje karijere je privukla milijune obožavatelja. Imam 24 godine, njen prvi album je izdan prije mog rođenja, ali njena glazba me dodirnula na načine koje ne mogu opisati. Ja sam dio cijele generacije fanova u ovoj zemlji koja nikada nije dobila mogućnost da doživi čari Madonninog nastupa uživo, zbog naših godina. Madonna nam to duguje. Kupio sam svaki CD, DVD i filmove u kojima je glumila... Zar nam ovako vraća?"

18.07.2012. · Ostavi komentar (0) · Isprintaj · #