ponedjeljak, 20.08.2012.

vatreno krštenje

SVAČIĆ Stari Slatinik - OMLADINAC NG = 6:2

OMLADINAC NG - Sudić, Karlić, Blažević (od 78. Andrijević), Jurić, Matijević(cap), Veverec, Markić, Knežević, Slobođanac (od 46. Babić), Tukara, Ergotić

Strijelci: 1:0 J.Čuljak, 1:1 Sudić (11m), 2:1 Topalović, 2:2 Tukara, 3:2 Ivanagić, 4:2 Topalović (11m), 5:2 Topalović, 6:2 Ivanagić

... što reći odakle početi, ono čega su se svi potajno bojali ostvarilo se u punoj mjeri, ajde poraz ali 6 komada u prvom povijesnom nastupu u ligi, dovoljno govori podatak da smo cijelu prošlu jesensku polusezonu dobili 5 golova a sad u 90 minuta odmah 6, odmah nam je pokazano gdje se došlo i kakav se nogomet igra u ovoj ligi, 2. minuta već je 1:0 za domaćina, griješi vezna linija Jurić daleko od igrača lopta prolazi kraj njega, Blažević ne stiže zatvoriti i već je čovjek 1 na 1 sa Sudićem a napadači u ovoj ligi ne griješe u ovakvim situacijama, nakon toga igra se smiruje na obadvije strane, razvodnila se da bi nakon duge lopte Matijevića Tukara pobjegao svom čuvaru i ulazi u 16m gdje ga domaći igrač ruši, jedanaesterac čist kao suza e sad je samo tu jedna sporna situacija koju ćemo spomenuti nikako da bi mi pobijedili ili nešto slično ali spomenut ćemo je i po nama jedina greška odličnog suca Jozića, naime kod prekršaja za najstrožu kaznu domaći igrač trebao je dobiti drugi žuti odnosno crveni karton ali dakako suludo je pričati što bi bilo kad bi bilo, loptu namješta Sudić i sigurno realizira najstrožu kaznu i 1:1 je, s ovim se rezultatom otišlo na odmor ...
... u drugo poluvrijeme domaćin ulazi još agresivnije da pobjedi u ovoj utakmici i ponovo dolazi u vodstvo nakon bespotrebnog prekršaja na 18 metara od gola Topalović uzima loptu i majstorski preko živog zida pogađa neobranjivo za 2:1, opet su domaći pritiskali tražili 3. gol, igranje rukom Matijevića u 16m također je moglo biti okarakterizirano najstrožom kaznom, sudac je ostao nijem, u idućem napadu loptu dobiva Blažević na boku i prolazi kao metak po cijeloj strani čak 4 igrača je ostavio iza sebe vraća povratnu loptu za Tukaru gdje ovaj pogađa za 2:2 i kakvu takvu nadu gosta koja je trajala svega 10 minuta dok u igru nije ušao neuhvatljivi Ivanagić, e sad tu se isto postavlja pitanje zasto trener 20 minuta prije kraja kod povoljnog rezultata nije zatvorio igru i sustav ali dobro nećemo mu zamjeriti, čovjek ima svoju viziju, bio je prvak, kod 3. gola domaćina Pavić prolazi kroz šumu igrača gosta nitko ga nije ni taknuo asistira na drugu stativu gdje sve prati i zabija Ivanagić, da napomenimo da je gol za 3:2 bio u 76. minuti a u ostalih 14-15 minuta još 3 gola i jedan opravdano poništen zbog zaleđa kod svih je sudjelovao ili zabijao Ivanagić, 4:2 najstroža kazna, duel Matijevića i Ivanagića, klasični domaćinski, zamjerke sucima nema ni riječi, da je bar svako gostovanje ovakvo suđenje, Topalović namješta loptu i vrlo preciznim udarcem povećava vodstvo koje su kasnije on sam i Ivanagić povisili na ipak malo nerealnih 6:2 s obzirom na prikazanu igru oba sastava, domaćin izuzetno korektan i fer sastav kojima želimo puno uspjeha u sezoni, pokušat ćemo vratiti istom mjerom na proljeće, što se tiče gosta puno je crnih rupa, znaju i svjesni su oni toga i sami, prolaznu ocjenu zaslužuje samo Mladen Tukara, ostale nećemo izdvajati, već će se to rješavati na treningu ovaj tjedan, puno loših stvari se dogodilo ali eto već sam rekao nećemo nikoga prozivati, jednostavno neke navike treba mijenjati ...

- 08:41 - Komentari (15) - Isprintaj - #