ZVONIMIR DV - OMLADINAC NG = 1:4

OMLADINAC NG
- Sudić, Babić, Blažević(od 79. Ž.Jurić), I.Jurić(cap), Matijević, Veverec, Markovinović, Markić(od 65. Kokanović), Galić(od 46. Živić), Ergotić, Tukara

Strijelci : Galić, Ergotić, Tukara, Kokanović

... što reći kada rezultat govori apsolutno sve, razbiti Donju Vrbu 4:1 na njihovom terenu zvuči jako neobično pogotovo što svi znaju tko je Donja Vrba kod kuće, usprkos svim pritiscima sa strane i od domaće publike, usprkos svim malo čvršćim pa čestim i bezobraznim startovima, kvalitetniji gost nije nasjeo na domaće provokacije i krenuo je od samog početka vrlo silovito i tražio igrati nogomet, domaći su na sve načine pokušavali blokirati igru i grubim startovima i vrijeđanjem doći do pobjede, međutim terenom je gospodarila samo jedna momčad, gosti, prvi gol pada nakon 7. minuta kada golman loše reagira i odbija loptu na 5 metara gdje nadtrčava GALIĆ i to je vodstvo 0:1 za CITY, igra se poslije toga razvdnila još par dobrih šansi stvorio je Omladinac ali nisu bili mirni u završnici, dok je domaćin pokušavao iz prekida zaprijetiti gostima ali neuspješno, 44. minuta najgore vrijeme pred sam završetak poluvremena nakon nekoliko neuspješnih iznošenja lopte od strane gosta lopta dolazi do BOTICE koji ulazi u 16 metara ide kroz dvojicu zapinje za nogu gostujućeg igrača pada kao da ga je pogodila atomska bomba, teatralan pad, kontakt postoji, penal školski na iskustvo, ŠAJKUNIĆ vrlo precizno, SUDIĆ pročitao vrlo blizu ali neobranjivo, rezultat na poluvremenu 1:1

... drugo poluvrijeme opet pritisak domaćina prema sucima od publike, vrijeđanja i svega i svačega ali to Vam ljudi moji nije ništa čudno, mi se nismo uplašili, trebali smo odraditi ono što smo htjeli i bilo je kod 1:1 par prilika sa obadvije strane, pogotovo BOTICA kod 1:1 ulazi u 16 jedan lažnjak drugi probao je i treći ali potez viška stoperi blokiraju i to je bilo sve od Vrbe, idući napad MARKIĆ centrira sa lijeve strane ERGOTIĆ zabija svoj 3. gol u prvenstvu i donosi veliko slavlje među gostujućim igračima i navijačima kojih je bilo izuzetno puno. nedugo zatim duga lopta MATIJEVIĆA preskače domaće stopere izlazi i domaći vratar ali TUKARA spretniji odnosi loptu ispred njih zaobilazi golmana i zabija za 1:3, poslije ovog gola Vrba se raspala sijevalo je na sve strane mogli su dobiti još 3-4 gola ali nije bilo koncentracije i kada su svi očekivali kraj povratna lopta TUKARE i KOKAANOVIĆ u bliži kut postavlja konačnih i pomalo nestvarnih 1:4

... ako je neko sumnjao u mogućnosti ove ekipe, mislim da su se jučer uvjerili svi da ova momčad ima dometa za mnogo više od 2. ŽNL na njima je da sada samo nastave sa odličnim igrama, u srijedu kup utakmica sa POSAVINOM iz Velike Kopanice a u nedjelju nam dolazi RAKETA iz Beravaca, feštalo se sinoć do dugo u noć a kako i ne bi jer malo tko će iz VRBE odnijeti i bod a kamoli ih demolirati i igrom i rezultatom, gledaju i oni sami poslije utakmice i priznaju da bolju ekipu ove godine nisu ugostili, suđenje nije vrijedno spomena ali DOBRAŠ, RISTER i MAKSIMČUK solidni, neke odluke su mogle biti malo strožije ali sve u svemu solidne

... pozdrav iz vlaka zvanog CITY EXPRESS koji nastavlja svoje putovanje zvano 1.ŽNL- STIŽEMOOOOOOO