petak, 04.12.2009.

- 20:21 - Komentari (1) - Isprintaj - #

subota, 21.11.2009.

We are the champion!

Prvo mjesto zasluzeno je osvojila ekipa Debila,a drugo mjesto osvili su momci iz No name-a.CESTITAMO!
- 17:47 - Komentari (5) - Isprintaj - #

utorak, 17.11.2009.

Miletic i Perleta napustaju ligu primeru

Miletic i Perletu napustaju primeru zato sto sam ja stavio rezultat 1-2 za No name u trecem kolu.Ostatak momcadi osuden je na trazenje novih igraca sa transfer liste.
- 14:59 - Komentari (10) - Isprintaj - #

4.KOLO

MNK Sucut - No name 4-0
Frano Miletic postize pogodak u prvoj minuti.U trecoj minuti Perleta matira golamana No name-a za 2-0.U cetvrtoj minuti senzacionalni pogodak postize Sime Marevic(golman) koji je iz svoga sesterca postize gol.Josip Perleta se u sedmoj minuti po drugi put upisuje u strijelce.MNK Sucut - No name 4-0
- 14:07 - Komentari (0) - Isprintaj - #

OTVORENO PISMO STROJARSKOM SAVEZU

Predati sljedecoj osobi:
dr.med.spec. Mirko Ljubas

"MNK Sucut" smatra da je liga prepuna namjestanja i podvala,a sve zbog zarade kladionicara:Marina Erica,Josipa Perica i ostalih.
Imamo provjerenu informaciju da su doticni svojim hakerskim upadima na sluzbene stranice saveza mijenjali rezultate i tako prali novac.Ako se stvari odmah ne poprave "MNK Sucut" ce istupiti iz lige.
Predlazemo kaze za doticne:
-Marin Eric>otkinuti mu onoliko cm penisa koliko je milijuna € oprao na kladenju
-Josip Peric>dozivotna zabrana paljenja racunala
-Zajednicka kazna>dovesti crnca s penisom od 30cm i skinuti Ericu i Pericu gace.

Dostavili i napisali:
-M.Kralj
-F.Miletic
- 13:44 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 10.11.2009.

Navijaci

Zbog losih igara Antonia Celica njegovi su ga navijaci poceli vrijedjati.

Na zalost nisam uspio snimiti jace navijanje kada je gotovo cijeli razred skandirao A.Celicu.
- 14:02 - Komentari (7) - Isprintaj - #

Huligan kola

- 13:14 - Komentari (1) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 09.11.2009.

3.KOLO

MNK Sucut - NK No name 1-2
Ivan Merdzan u trecoj minuti dovodi u vodstvo svoju ekipu.Nakon tog gola igra se smirlia.Uglavno nije bilo prilika,ali u petoj minuti ipak Frano Miletic zabija za izjednacenje.U sedmoj minuti Slaven Simovic se odlicno snalazi pred golmanom Marevicem te postize pogodak.U tijeku je osma minuta i u njoj je bila jedna sumnjiva situacija.Naime Sime Marevic je sa gola na gol pogodio precku i momci iz ekipe Sucuti su dali pritisak na Antonia Celica(da upise pogodak,on je to i ucinio).Ja predsjednik lige primere smatram da to nije bio gol nego ucijena i pritisak momcadi "MNK Sucut".Prijete da ce izaci iz lige ako im ne priznam gol(ko vas jebe) i jos su me potplacivali u Carpea nadoplacivanjem Cedevite(nadoplatili 2kn).Ja ovu utakmicu registriran kao pobjedu No name-a.Cestitam

NK No name - HNK Debili 1-2
Utakmica je pocela.No name pritisce igrace Debila u svoj sesterac,ali i iz tih akcija ne uspijevaju zabiti gol mladom golmanu Mirki Ljubasu.U cetvrtoj minuti Kristijan Spajic postize pogodak.Minutu kasnije Pavic se odlicno snalazi ispred vratara Ljubasa te zabija za izjednacenje.Ivan Raic postize pogodak u sestoj minuti za slavlje svoj ekipe.NK No name - HNK Debili 1-2

HNK Debili - MNK Sucut 4-0
U drugoj minuti Spajic postize pogodak za HNK Debili.Minutu poslje opet je Spajic strijelac za svoju momcad.Svoj hattrick postize u petoj minuti.Za totalnu deformaciju momcadi NK Sucut pobrinuo se Ivan Raic koji se minutu prije kraja utakmice upisiva medu strijelce.

- 15:22 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Sutrasnje utakmice

Nastavak utakmice HNK Debili vs MNK Sucut.Sucut ce biti u velikoj prednosti ako Debilima ne dodje kapiten Zvonimir Ilic,ali Mirko Ljubas najavljuje jos dobrih obrana pa ce utakmica biti potpuno ravnopravna.Poslije ove utakmice na teren izlaze Sucut-No name.To ce sigurno biti dobra utakmica jer smo vidjeli u proslom kolu kako su igraci No name-a iznenadili Debile.Poslije ove utakmice igraju No name i Debili.Debili najavljuju osvetu za onaj sramotni poraz u drugom kolu.I kao slag na kraju opet derby ekipa HNK Debila - MNK Sucut.I imam jos jednu malu obavijest za predstavnike ova tri kluba,a obavijest je da mi donesu slike svojih sponzora.Boutique Marinko,pogrebno poduzece Dugandzic i Krcma Jadran.Hvala
- 14:36 - Komentari (0) - Isprintaj - #