Klub sinkroniziranog plivanja 'Medveščak'

nedjelja, 05.07.2009.

PRIMORJE SYNCRO CUP 2009

Na bazenu Kantrida u Rijeci je 19.-21. lipnja održano natjecanje Primorje Synchro Cup, međunarodno natjecanje za mlađe juniorke i juniorke. Na natjecanju je sudjelovalo 160 plivačica iz 25 klubova (11 zemalja).
Plivačice našeg kluba su nastupile u obje kategorije u disciplinama solo i duo, te su napravile pohvalne rezultate:.
U kategoriji juniorki u konkurenciji 24 sola, Ana Pendeš je izborila finale i zauzela odlično 7. mjesto s 71.200.
U kategoriji mlađih juniorki u disciplini duo nastupile su Tina Panić i Katarina Gašparović (rezerva - Marija Gašparović), te su od 29 dua, također prošle prednatjecanje i u finalu su zauzele 10. mjesto. U solu je Katarina Gašparović zauzela 18., a Tina Panić izborivši finale osvojila je 8. mjesto.
Prekrasan završetak natjecateljske sezone!

DETALJ S NASTUPA
RIJEKA2009-CUP

MALA, ALI HRABRA EKIPA
RIJEKA2009

Rezultati:
U natjecanju sola mlađih juniorki, 1. mjesto osvojila je španjolka Cecilia Jimenez (72.800 bodova) iz CN Granollersa, dok je 2. mjesto zauzela Karla Munoz (72.100 bodova) također iz CN Granollersa, a 3. mjesto pripalo je Zlatini Dimitrovoj (69.500 bodova) iz kluba Levsky-Sparta 2000. U juniorskoj kategoriji pobjednica u solu je Laura Ermano iz Limat-Nixen Zuricha (76.500 bodova), 2. mjesto osvojila je Audrey Canova (76.000 bodova) također iz Limat-Nixen Zuricha , a 3. mjesto Lacanina Gonzales Sol (75.500 bodova) iz Plivačkog Saveza Andaluzije. U disciplini duo kod mlađih juniorki pobjedu je odnio duo Karla Munoz i Cecilia Jimenez (71.900 bodova) iz CN Granollersa, 2. mjesto osvojile su Elena Navarro Fernandez i Sara Gijon Cabrera (71.800 bodova) iz Plivačkog Saveza Andaluzije, a 3. mjesto Eliska Skacalova i Barbora Bittnerova (70.700 bodova) iz SC University Olomouc. Kod juniorki pobjednice u duu su Laura Ermano i Valeria Gobbi (77.600) iz Limat-Nixen Zuricha, dok su srebro osvojile njihove klupske kolegice Audrey Canova i Sereina Richner (73.600 bodova), a broncu Flora Cselenyi i Csilla Vandor (71.600 bodova) iz SK Orka.U popodnevnom dijelu programa održana su finala kombinacija za obje kategorije. Zlato u mlađe juniorskoj kategoriji osvojila je kombinacija CN Granolloresa (71.300 bodova), srebro SC Olomouc (69.100 bodova), a broncu klub BVSC (65.300 bodova) iz Mađarske. Kod juniorki 1. mjesto u kombinaciji osvojio je klub Limat Nixen iz Zuricha (76.800 bodova), 2. mjesto kombinacija domaćina KSP Primorje Aqua Marisa (70.400 bodova), a 3. mjesto osvojila je kombinacija SK Orka (69.600 bodova).

- 10:23 - Komentari (0) - Isprintaj - #