KK ADRIATIC-mlađi kadeti

28.03.2006., utorak

NEW JERSY-DETROIT- vluletić show

Pistonsi su u New Jersey došli veoma opušteno i mirno ,te u punom sastavu, prema kladionicama bili veliki favoriti.Iako se predviđalo da je već pomalo istrošeni Vince Carter umoran te da ne može izdržati cijelu utakmicu, sve su oći bile uprte u 1.87m visokog Antonia Vuletića.Dobro je poćelo, Billups vuće...dodaje Princeu ...Prince za Big Bena...JAM!!!!!Pistonsi vode....no napad je Jersya...vuće Kidd....za Cartera ...uuuuuu koja BANANA Big Bena...neko će morat ostat kupit kore....prva četvrtina završila je 32-8 u korist gostiju....kadsa se sa tribina poćne oriti : VULE;VULE;VULE;VULE!!!!!!!
OĆEMO VULU;OĆEMO VULU!!!!!Trener nije imao izbora. u igru je poslao beka adriatica kojem je tek 14 godina...Vuletić u svom prvom napadu, prošao Hamiltona....SLAM DUNK preko R.Wallacea...cijela je dvorana na nogama....vuletić je upravo zabio svoj prvi NBA koš..............

Ponovno se javljamo,ali nažalost u posljednjoj minuti susreta...Vuletić je zabio dosad 46 poena, upisao 9 asista i 10 skokova....Rezultat je poravnat 87:87 ,pistonsi imaju loptu. ušao je Hunter i trenutno je play detroita...hunter ulazi u masu ...u zraku je ..faul pravi vuletić..ali što se to tamo događa ....vuletić se nagurava sa Benom Wallaceom....sudac ih razdvaja ....ali vuletić ne posustaje ,vrijeđa suca i psuje...to mu zbilja ne treba u ovim trenucima..iiii sudac dodjeljuje tehničku..a vuletić je još bjesniji...napokon evo i redara koji ga uz opiranje iznose van...