KOŠARKAŠKI KLUB IMOTSKI

15.01.2010., petak

Rezultati

PROLOŽAC: Gradska sportska dvorana . Gledatelja 50. KK Imotski - HKK Zrinjski-Mostar 45 : 85 . Po četvrtinama (11-25, 11-20, 11-21,12-20 )

KK Imotski : Ćerluka, P.Tonković, Z.Šuto, T.Šuto, J.Garac(5), A.Đuka, T.Gudelj(6), M.Matković(15), J.Mrkonjić, L.Grančić(9), B.Rebić(2), I.Čikeš(8)
Trener:L.Škeva

HKK Zrinjski-Mostar : A.Arapović(4), H.Kordić (25), G.Knežević, B.Vasilj(8), J.Brajković(12), J.Ištuk, M.Giga(4) M.Petrić(21), I.Mikulić(7), A.Smoljan(6), l.Kovačević, F.Novak
Trener:M.Pehar

PROLOŽAC: Gradska sportska dvorana . Gledatelja 50. KK Imotski - HKK Posušje 74 : 63 . Po četvrtinama (30-15, 17-17, 16-9,11-22 )

KK Imotski : L.Ćerluka(3), P.Tonković(4), Z.Šuto, T.Šuto, J.Garac(2), A.Đuka, T.Gudelj(6), M.Matković(33), J.Mrkonjić, L.Grančić(10), B.Rebić(4), I.Čikeš(12)

KK Posušje : P.Soldo, A.Begić(6), Širić(23), V.Begić(2), D.Šušak(2), T.Lebo(3), A.Karačić(4), M.Mandurić, I.Ramljak(23), I.Penava,
Trener : R.Jurišić

Rezultati

Uspješno je okončan prvi Turnir u organizaciji KK Imotskog nakon dosta vremena.Nastupile su 4 ekipe: HKK Posušje,HKK Zrinjski-Mostar, KK Solin i KK Imotski.Pobjedu je zasluženo odnijela ekipa iz Mostara,u prvom kolu su s lakoćom pobijedili tek okupljenu momčad KK Imotski.U drugom dvoboju, ekipa KK Solina je u neizvjesnoj završnici odnjela pobijedu nad njihovim vršnjacima iz Posušja.Nakon odigranih dviju utakmica usljedila je malo duža pauza i u 14:00,počela je utakmica za treće mjesto između KK Imotskog i KK Posušja.Utakmica je od početka bila na strani domaćina,ali pred sam kraj utakmice Posušje je iskoristilo ozljedu ponajboljeg igrača KK Imotskog i poravnalo 3 minute prije kraja rezultat na 63: 63,no to je bilo sve sto su mogli i povratkom ozljeđenog igrača,KK Imotski je vratio svoju prednost i na kraju zasluženo pobijedio.U finalnom dvoboju između HKK Zrinjski-Mostar I KK Solin,prvo poluvrijeme je bilo uzbudljivo i igralo se koš za košem,u nastavku utakmice presudila je staloženost ekipe HKK Zrinjski-Mostar i zasluženo su odnijeli pobijedu i prvo mjesto na ovom turniru.