01.05.2005., nedjelja

Inter - Rijeka 3:2

Jebga, danas se desio zajeb koji nas je srušio nakon sto kola na treće mjesto. Makar je tekma svakako bila nepredvidiva, čudno je da baš nas uvijek posere loša strana sreće. Rijeka je počela furiozno i izgledalo je da slijedi prva pobjeda u gostima nakon pobjede nad Međimurjem koja se desila daleko daleko u prvom kolu. Rijeka povede, igra dobro i onda se desi kiks u vidu "spektakularnog" autogola. Nakon toga, kako bi rekli neki filmovi, ništa nije bilo kao prije. Kasnije padaju još dva gola, svako daje jedan, i dešava se tren 3-4 minutnog presinga di treći gol Rijeke visi u zraku. Nakon presinga bez učinka (gola), dešava se stara nogometna pjesma - dobiva se gol. Ono, loše, jako loše. Jebiga, previše tekmi je bilo u prošlih par tjedana i svatko može negdje puknuti... Ovaj mjesec je po svemu ekstremno važan, ali treba se ubiti 180 minuta u finalu i donijet Sunce u najdraži nam grad! Uopće ne sumnjam u to...
- 01:25 - Komentari (0) - Isprintaj - #