Image Hosted by ImageShack.us Želim Vam ugodan boravak na stranici
Tražilica:

Intertoto kup: Prolazi Varteksa i Slaven Belupa - Igy-Sportske zanimljivosti - Blog.hr

Igy-Sportske zanimljivosti

nedjelja, 26.06.2005.

Intertoto kup: Prolazi Varteksa i Slaven Belupa

Varteks je zahvaljujući četiri pogotka sjajnog Leona Benka nadoknadio minus iz prve utakmice protiv Dinamo Tirane i sa ukupnim rezultatom 5:3 se plasirao u 2. kolo Intertoto Kupa.

Dinamo iz Tirane je u Varaždin stigao sa 2:1 prednosti, koju je još više povećao u 12. minuti golom Elhadjia Goudiabya.

No, Benko je najprije u prvom poluvremenu izjednačio na 1:1 golom u 38. minuti, da bi u nastavku u 53. i 72. minuti povećao rezultat na 3:1. Konačnih 4:1 Benko je postavio u 90. minuti iz jedanaesterca.

Varaždinci su tako zabilježili prvu pobjedu pod vodstvom Zlatka Dalića, koji će protivnika u drugom kolu saznati u nedjelju, kada uzvratni susret igraju islandski Akranes i finski International Turku.

- 17:00 - Komentari (2) - Isprintaj - #