Hrvatski rukometni klub Čapljina

nedjelja, 11.03.2012.

HRK Čapljina-HRK Međugorje 34:25 17:10

U okviru 13. kola 1. lige FBiH Čapljinski rukometaši ugostili su susjede iz Međugorja. Na samom startu domaći igrači ulaze čvrsto, jako i odlučno u utakmicu, te nameću svoj prepoznatljiv stil igre. cijelo prvo poluvrijeme drže veliku prednost tako da na poluvrijeme se odlaze rezultatom 17:10. sredinom 2. poluvremena dolazi do malog pada u igri domaćih rukometasa, što gosti koriste i smanjuju rezultatski zaostatak, no nedugo zatim čapljinski rukometaši se dižu te serijom 5:0 ponovno povećavaju prednost u svoju korist. na kraju završava se rezultatom 34:25. Sljedece kolo Čapljince očekuje teško gostovanje na uvijek vrućem parketu bugojanske dvorane gdje će ih ugostiti ekipa RK Iskra. Rukometaši HRK Čapljina čvrsto drže 1. mjesto na ljestvici sa 13 bodova prednosti pred prvim pratiteljem RK Iskra iz Bugojna.

- 23:10 - Komentari (0) - Isprintaj - #