Hrvatski rukometni klub Čapljina

ponedjeljak, 12.12.2011.

RK Izviđač-HRK Čapljina 30:32 (17:19)

Čapljinski rukometaši su na uspješan način nastavili pohod prema Premijer ligi. U prvom kolu proljetnog djela natjecanja kao gosti su svladali ekipu RK Izviđač iz Ljubuškog rezultatom 30:32.
Prvo poluvrijeme je proteklo u dominaciji domaće ekipe koja je u jednom trenutku čak imala prednost i od 8 pogodaka. No ipak pred kraj prvog djela čapljinski rukometaši vraćaju se u igru i smanjuju zaostatak na 19:17, a tim rezultatom je i završilo prvo poluvrijeme.
Već od početka drugog poluvremena igrači HRK Čapljina zahvaljujući svom iskustvu uspijevaju okrenuti rezultat u svoju korist, te tu istu održavati do kraja utakmice koja je završila rezultatom 30:32.
Iduće kolo HRK Čapljina dočekuje RK Međugorje. Taj susret će se odigrati idući vikend u dvorani u Čapljini.

- 10:06 - Komentari (0) - Isprintaj - #