iće, piće i nogometno otkriće.....

30.05.2007., srijeda

USPINJAČA - BRODOSPLIT 6-4

U Sesvetama, pred 500 bučnih i fenomenalnih navijača Uspinjača je pobijedila prošlogodišnjeg prvaka i plasirala se u veliko finale gdje će se susresti sa Gospićem. Uspinjača puno bolje otvara susret i preko Grdovića dolazi u vodstvo od 1-0. Splićani prvi ozbiljni udarac upućuju tek u 9. minuti i upravo tada Jarni rezultat postavlja na 1-1. U posljednjoj minuti prvog dijela Čuljak je prilično sretno zabio za 2-1 i Uspinjača zasluženo odlazi na odmor sa minimalnom prednošću koja je trebala biti i veća. U nastavku Brodosplit opasniji nego u prvom dijelu i to uspijeva naplatiti u 27. minuti pogotcima Banića i Osibova. Tada se budi publika i diže Uspinjaču iz mrtvih i u svega dvije minute, 29. i 30., domaćin odlazi na velikih 5-3 pogotcima Novaka, Šimurine i Grdovića. Do kraja tek pogodak Grdovića dok je golman igrač bio Jarni, a konačni rezultat 6-4 postavlja Jarni iz akumuliranog udarca.
- 00:03 - Komentari (7) - Isprintaj - #