iće, piće i nogometno otkriće.....

03.12.2006., nedjelja

PORAZ U SPLITU

U osmom kolu prvenstva Gospić je doživio i prvi poraz ove sezone. Ovaj tjedan će Gospićani morat što prije zaboravit. Nakon poraza na Kutiji Gospić je rezultatom 4 - 3 izgubio od prvaka Brodosplita pred punom dvoranom u Splitu. Split je bolje otvorio utakmicu i poveo preko Osibova. Na poluvrijeme se odlazi s tim rezultatom. Prvo poluvrijeme je obilježila ravnopravna igra. U drugom dijelu Gospić je prilično bolji, dolaze do izjednačenja preko Ibrišimovića, ali Jarni uskoro vraća vodstvo Splićanima. Tada Gospićani u režiji Drndića izjednačuju, a pogotkom Ibrišimovića tri minute prije kraja dolaze do vodstva od 3 - 2. U tim trenutcima izgledalo je da će bodovi u Gospić, ali odmah u sljedećem napadu Banić izjednačava rezultat na 3 - 3. U posljednim sekundama utakmice Brodosplit dolazi do vodstva od 4 - 3 iz akumuliranog udarca koji je izveo Jarni.

Gospić je kao i svaki put do sada dočekan u Splitu na lijep i sportski način, a u takvom je ambijentu prošla i cijela utakmica. Jedva čekamo nova nadmetanja između dva najbolja Hrvatska malonogometna kluba koji publici u derbijima nikad ne ostanu dužni.