Hastati - Široki Brijeg - ŠKRIPARI

17.04.2011., nedjelja

Široki - Leotar

Pedesetak ljudi u kavezu, pjesma od prve do zadnje minute.
Bačeno par topovskih u teren, u 24.minuti istaknuta parola vezana za presudu našim generalima. Drugo poluvrijeme donosi malu koreografiju sa HB zastavama i to je to vrijedno spomena s navijačke strane. Valjda bi red bio napomenuti i da je Široki dobio 3:1.

- 22:26 - Komentari (nema reklamiranja) (0) - Isprintaj - link texta

03.04.2011., nedjelja

Široki - Travnik 2:1

Vrijeme bi bilo opet vratiti ovaj blog u funkciju, pa tako započinjem s izvještajem sa jedne "male" utakmice protiv Travnika, koja i nije bila toliko "mala" jer smo nakon dugo vremena ostvarili pobjedu! Trener je očito napravio pozitivan šok na igračima, pa su s lakoćom dobili ovu utakmicu. Široki plej gud frst period of d gejm, end aj tinks rezultat iz real! :D Malo zajebancije na račun novog trenera, naravno. Na tribini slab broj navijača, ali ipak je cijela utakmica protekla u zabavnom tonu, zajebancije na račun pojedinih igrača, pomoćnog suca, ovo, ono... Pripreme za kup utakmicu sa Željezničarem mogu započeti! SAMO JEDNO IME ŠIROKI!

- 14:16 - Komentari (nema reklamiranja) (0) - Isprintaj - link texta