Navijačka podskupina „Hastati“ koja djeluje u okviru navijačke skupine „Škripari“ ovaj petak, 22.Svibnja, organizira proslavu povodom druge godišnjice osnivanja ove podgrupe.
Osnovni cilj ove podgrupe u dosadašnjem radu bio je okupljanje što više mladih na utakmicama našeg nogometnog i košarkaškog kluba, a sve to u okviru same navijačke skupine „Škripari“ koja na ovim prostorima djeluje dugi niz godina.
Smatramo da je velika šteta za mlade da u našem gradu nemaju puno izbora za zabavu pa bi ih i ovim partyjem privukli da dođu, zabave se i da vide našu stranu života, a to je navijački život.
bla,bla,bla...
znači, ovaj petak, druga godišnjica Hastata, besplatan roštilj i Kraševi proizvodi, promotivne cijene pića, svirka...
Svi ste pozvani!

|