ni'ko kao hajduk iz splita

nedjelja, 20.08.2006.

završilo i 4.kolo

Slaven Belupo - Rijeka 3:2 (Božac 38', Vručina 73', Mumlek 88'-11m/Sharbini 80'-11m, 82')

Dinamo - Međimurje 4:1 (Ljubojević 43', 84', Da Silva 53'-11m, 63'/Štefančić 9')
golovi:
9' Međimurje je u Maksimiru došlo do iznenađujućeg vodstva!! Nakon izvedenog kornera, lopta se odbija, a Štefančić puca s 5 metara i lopta ulazi u mrežu! 0:1
43' Dinamo je uspio prije kraja prvog poluvremena izjednačiti! Ljubojević donosi Dinamu izjednačenje!
53' Eduardo je doveo Dinamo u vodstvo pogotkom s 11 metara!!
63' Dinamo povećao vodstvo!!! Eduardo ponovno zabija!! 3:1
84' Dinamo je u potpunosti preuzeo kontrolu nad utakmicom. Etto je ukrao loptu Vitasu, pronašao Ljubojevića, koji bez većih problema zabija za 4:1

Varteks - Kamen Ingrad 3:0 (Novinić 33', 69', 90')
golovi:
33' Uspio je i Varteks povesti. Nakon izvedenog kornera, Novinić je bio najviši u skoku i glavom zabija. Potpuno zasluženih 1:0
69' Varteks je povećao svoje vodstvo preko Novinića! 2:0
90' Novinić postiže svoj treći pogodak za Varteks 3 Kamen 0!

Osijek - Cibalia 3:1(Mostarlić 27', Milardović 30'-11m, Barišić 90'/Zekić 36'-11m)
golovi:
27' Osijek je uspio povesti!! Najnovija prinova Pavličić proigrao je Mostarlića, koji pogađa za 1:0!
30' Kapetan Milardović oštrim udarcem s bijele točke svladao je Marića! 2:0
36' Osijek će ipak morat strahovati za tri boda. Zekić je postigao pogodak iz jedanaesterca, a crveni karton zaradio je Babić zbog igranja rukom!
90' U sudačkoj nadoknadi, Osijek je preko Barišića povećao vodstvo!

Šibenik - Pula 1:0 (Rukavina 67')
golovi:
67' Pao je prvi pogodak i u Šibeniku! Domaćine je u vodstvo doveo Rukavina glavom, nakon što je prevario svog čuvara

:partysmijehHAJDUKthumbuproflpartysmijeh - Zagreb 2:0 (Bartolović 30', 37')
golovi:
30' Najprije je Niko Kranjčar pucao snažno, Stojkić brani, a odbijenu loptu Mladen Bartolović gura u mrežu s tek 2 metra udaljenosti pored,ovog puta, nemoćnog Stojkića!!
37' Mladen Bartolović ponovno matira Zagreb, nakon što je pobjegao svojim čuvarima i neometan pucao s 13-14 metara!!!

- 22:38 - Komentari (103) - Isprintaj - #