ponedjeljak, 11.04.2016.

13.KOLO; Hercegovac, 10.04.2016.g. HAJDUK - TRNSKI Nova Rača 2 : 0

Odlična partija naših i zasluženo osvojena 3 boda. Lijep dan u Hercegovcu, tribine pristojno popunjene, dečki motivirani i nabrijani, a to nije moglo završiti nikako drugačije nego pobjedom. I prije utakmice bili smo favoriti, bez obzira na izjednačeno stanje na tablici. Već od prvog sučevog zvižduka se moglo pretpostaviti u kojem će smjeru ići utakmica. Iz prve prave akcije, Šotka je zbunio protivničku obranu jer je bio u zaleđu, Matej utrčao iza protivničke obrane i mirno poslao golmana u jednu, a loptu u drugu stranu za rano vodstvo od 1-0. No tu naši nisu stali, pritisak se nastavio, igra je bila dobra, a prilike se redale. Sredinom poluvremena pritisak i dobru igru naših okrunio je Mlinarić za 2-0, što se na kraju pokazao i kao konačan rezultat. Do kraja poluvremena imao je Matej još dvije izgledne prilike za povećanje vodstva, ali prifalilo je snage i koncentracije u završnici. Gosti su pokušavali nešto, ali naši su jednostavno bili predobri da bi dozvolili neko iznenađenje. Drugo poluvrijeme gosti su stvorili nekoliko poluprilika, ali ništa što bi opasno ugrozilo naš gol, dok su naši stvorili nekoliko odličnih prilika, no lopta jednostavno nije htjela u gol. Bašljan dva puta, Matej, David glavom... Mogao je rezultat biti i puno uvjerljiviji, ali golman Trnskog je nekoliko puta odlično obranio naše udarce. Dobre i pravovremene izmjene, omogućile su neke rotacije u sastavu i da utakmicu mirno privedemo kraju. Kad se sve sagleda, opet je to lijepo izgledalo, kompletna obrana već drugu utakmicu vrlo sigurna i bez primljenog gola. Veza funkcionira, Ići sve bolji, Filip konstantno odličan, Šipka odigra svoje kapetanski. Mlinja konstantno dobar, još kad se uzme u obzir da ne može previše trenirati, a konstatno je opasan. Matej i Šotka se odlično razumiju i jako se dobro kreću, u nekoliko dodavanja mogu doći pred gol. I šećer na kraju, po meni danas igrač utakmice David Jurčević. Odličan u oba smjera, čvrst, pravovremen i odlično čita igru. Kad se sve to pogleda, siguran sam da dobar rezultat neće izostati ni u idućim utakmicama. Još jednom svaka čast svima i samo tako nastavite! Pozdrav do iduće nedjelje!!

| 22:12 | Komentari (9) | Isprintaj | #