< ožujak, 2020 >
P U S Č P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Lipanj 2021 (1)
Svibanj 2021 (3)
Travanj 2021 (6)
Ožujak 2021 (4)
Veljača 2021 (2)
Siječanj 2021 (3)
Prosinac 2020 (9)
Studeni 2020 (6)
Listopad 2020 (5)
Rujan 2020 (3)
Kolovoz 2020 (5)
Srpanj 2020 (1)
Lipanj 2020 (4)
Svibanj 2020 (4)
Travanj 2020 (6)
Ožujak 2020 (5)
Veljača 2020 (7)
Siječanj 2020 (6)
Prosinac 2019 (12)
Studeni 2019 (7)
Listopad 2019 (5)
Rujan 2019 (6)
Kolovoz 2019 (9)
Srpanj 2019 (8)
Lipanj 2019 (7)
Svibanj 2019 (8)
Travanj 2019 (6)
Ožujak 2019 (6)
Veljača 2019 (5)
Siječanj 2019 (6)
Prosinac 2018 (8)
Studeni 2018 (11)
Listopad 2018 (4)
Rujan 2018 (4)
Kolovoz 2018 (7)
Srpanj 2018 (5)
Lipanj 2018 (4)
Svibanj 2018 (7)
Travanj 2018 (6)
Ožujak 2018 (6)
Veljača 2018 (9)
Siječanj 2018 (5)
Prosinac 2017 (6)
Studeni 2017 (7)
Listopad 2017 (5)
Rujan 2017 (5)
Kolovoz 2017 (10)
Srpanj 2017 (9)

Opis bloga
Predstavljanje drevne, a sada sve popularnije igre GO. Predstavljanje pravila igre, komentari partija, zanimljivosti u svezi goa, vijesti sa natjecanja, go-problematika, obavijesti o predstojecim natjecanjima.

Dodatna pitanja u vezi goa i organiziranja igranja možete uputiti na e.mail:
mladen.smud@gmail.com

Hrvatski Go Savez
HGOS


HIGOU:
- O nama
- Statut
- Pravilnik o članarini
- Pristupnica


Redovna okupljališta uz igranje i učenje igre Go u okolici:

Karta mjesta gdje se Go igra

Karlovac

Knjižnica za mlade – Banjavčićeva 8
subotama od 11 do 13 sati - go-radionice i/ili igranje goa.

Kutina

U knjižnici Srednje škole Tina Ujevića
Svakog utorka od 18 sati tijekom nastavne godine druženje igranjem goa.

Lipovljani

Narodna knjižnica Lipovljani
Trg hrvatskih branitelja 14 u centru Lipovljana
srijedama od 18 sati

Rijeka

Dom mladih
Laginjina 15
utorkom i petkom od 18:00 do 20:00

Velika Gorica

Gorički Klub Mladih
Trg Stjepana Radića 5/II
svaki petak od 17:15 do 19:30 - Go radionica i igranje Goa
do 13. 07. pa prekid do jeseni

Cvijetno naselje 18a
Sklonište - ulaz jug

subote po dogovoru od 16:00 do 20:00

Udruga 'Suncokret'
Cvjetno naselje 10
Igraonica goa

Svaki radni utorak od 10 do 13 sati

Zagreb

Knjižnica 'Ivana Brlić Mažuranić'
Folnegovićevo naselje

Laurenčićeva 8
utorcima od 17 sati do oko 19:30

Mjesni odbor Vrbani
Rudeška 148
srijedama od 19 do 21 sat

Linkovi
Interaktivna škola goa za početnike Za praćenje škole treba program "Adobe Flash".

Škola goa na blogu

Go Hrvatska
facebook


Blog:

Najave go-turnira i go-druženja su od 20. 08. 2014. na novom blogu: 'Najave go-turnira i druženja'.

Škola GO-a

Stjepan - Winterchur


Go u Hrvatskoj

Hrvatska Igo Udruga

Soba 'Hrvatsko internetsko Go prvenstvo' - IGPH OGS

Go u svijetu

Popis svih mjesta gdje se okuplja uz igranje goa u svijetu

Europska Go Federacija

Eurogotv - Kratka izvješća

Go u Sloveniji

PSG - Polski i linkovi

Higashikita - Italija

Šamac

Pogledali ovaj blog

09. 06. 2013. stanje je 107000. i kvit
Uz nekoliko kvitanja
02. 09. 2018. - 13440. i kvit
26. 4. 2019. - 6214.

Flags counter from:
22. 06. 2019. 13:40

Flag Counter

Zanimljivi linkovi goa:

Linkovi i preporuke - Alexander Dinerchtein:
Test tvoje kategorije!
Sanrensei
Lee Changho, 9-dan pro
Internet Go rating
Go KGS go lekcije
KGS Go server
KGS Insei Liga
Go novosti
Tjedne novosti o gou
Go tražilica
KGS i Pandanet novosti
Socijalna mreža za go igrače
Kolekcija trik-poteza
Svjetska prvenstva
Online test tvog stila!

Rating EGF-

Aktuelna rejting lista
hrvatskih go igrača


Guo Juan's Go School

Server za dopisno igranje - DragonGoServer

Jadranska dopisna go liga

Internet igranje goa - IGS - Pandanet - European Team Chamo

40. WAGC 2019.
Matsue, u Shimane prefekturi


EYGTC (za mlade ) - KGS-server 2020/21.

Antuelno


_______________
41. Go World Amateur Go Championship
Vladivostok - Rusija

4. - 9. 6. 2021.



______________
Pandanet Go European Team Championship 2020/21
League B Qualification
Danska - Hrvatska

15. lipanj 2021. u 20:00 - utorak
Pandanet



SEYGO Tour 2021.
za mlade do 20 godina
3. sezona


_________________
SEYGO Tour Stage 1
Online Go Server - OGS
od 08. do 13. 06. 2021.

Detalji i prijave


_________________
SEYGO Tour Stage 2
"uživo"
Ldetni Go Festival
Zaostrog
od 11. do-18. 07. 2021.

Detalji i prijave


_________________
SEYGO Tour Stage 3
"uživo" u Rumunjskoj
Vatra Dornei
Krajem kolovoza 2021


_________________
SEYGO Tour Stage 4
"uživo" u Francuskoj
ili on-line
u listopadu 2021
.


_________________
SEYGO Tour Stage 5
"uživo" u Švivarskoj
ili on-line
u studenom 2021.


___________________
Pregledi do sada odigranih tradicionalnih turnira goa u Hrvatskoj

___________________
Go u Hrvatskoj
1999. - 2005.

( iz arhive GK 'Velika Gorica' )



Go - misaona igra
14.03.2020., subota
25. Europsko prvenstvo u gou za mlade

25. Europsko prvenstvo u gou za mlade
Stubičke Toplice
11. – 14. 3. 2020.



Nakon prošlogodišnjega Prvenstva Europe za mlade u gou, koje je održano u Moskvi, evo nas na 25. Prvenstvu Europe za mlade u gou u Stubičkim Toplicama. Igra se u Hotelu 'Matija Gubec' uz sudjelovanje 152-oje mladih iz 14 europskih zemalja.
Kao i uvijek mladi igraju u tri dobne skupine. Najstarija je ispod 20 godina starosti, a potom ispod 16 godina i najmlađa ispod 12 godina starosti.
U vrijeme objave ovoga posta u toku je poslijednji dan prvenstva, a ovdje donosim rezultate poslije četri od šest kola.
Pogledajmo skraćeni pregled stanja nakon spomenutaa četri kola. U prikazu su vodeće šestorke i hrvatski predstavnici. Brojčano dominiraju, pored naših, mladi Rumunji, Rusi i Ukrajinci.
Ispod 12 godina
     Mj. Ime                   Drž-Klub  Kateg Rejt MCM  1.k  2.k  3.k  4.k Pob MMS SOS SSS
  • 1. Ovsiienko Vsevolod ua-Kyiv 2.Dan 2285 14 4+ 7+ 2+ 3+ 4 14 51 198
  • 2. Rotarita Stefan_Adrian ro-Boto 2.Kyu 1966 13 15+ 5+ 1- 10+ 3 13 50 196
  • 3. Lavrov Egor ru-77Mo 2.Dan 2150 13 14+ 9+ 8+ 1- 3 13 50 195
  • 4. Touzot Cyan fr-75Op 3.Kyu 1935 13 1- 15+ 13+ 11+ 3 13 49 194
  • 5. Khusainov Askar ru-16Kz 3.Dan 2171 13 6+ 2- 20+ 12+ 3 13 49 189
  • 6. Grosu Robert-Andrei ro-Hika 4.Kyu 1719 13 5- 19+ 9+ 8+ 3 13 48 191
  • ....Hrvatski predstavnici
  • 13. Medak Stjepan hr-Zagr 5.Kyu 1547 12 7- 22+ 4- 15+ 2 12 47 189
  • 15. Crvelin Roko hr-Vrba 8.Kyu 1395 11 2- 4- 24+ 13- 1 11 48 187
  • 24. Sladetic Teo hr-Zagr 12.Kyu 850 10 22- 32+ 15- 19- 1 10 41 172
  • 33. Pilipovic Fran hr-Zagr 14.Kyu 760 9 - 25- - 26- 0 8 36 146
  • 35. Klanjcic Paula hr-Jast 17.Kyu 476 7 30- 36+ 31- 38+ 2 7 30 115
  • 43. Lojdl Mihael hr-Jast 17.Kyu 362 5 36- 41- 48+ 40- 1 5 22 85
  • 44. Delic Sara hr-Jast 20.Kyu 267 5 38- 46- 52+ 48+ 2 5 19 78
  • 49. Ljubetic Franka hr-Jast 18.Kyu 313 4 41- 45- 60+ 46- 1 4 19 67
  • 51. Delic Dora hr-Jast 18.Kyu 245 4 58+ 42- 39- 59+ 2 4 18 58
  • 53. Salihovic Artur hr-Inse 19.Kyu 225 4 45- 59+ 62+ 42- 2 4 16 62
  • 55. Matusa_Popovic Janne hr 20.Kyu 100 4 60+ 52- 63+ 58+ 3 4 12 53
  • 56. Sanda Noa hr-VGrd 20.Kyu 180 3 50- 58+ 47- 54- 1 3 16 63
  • 57. Pilipovic Damjan hr-Vrba 19.Kyu 258 4 - 50- - 41- 0 3 16 61
  • 64. Kokotovic Karlo hr-Vuko 20.Kyu 100 1 59- 60- 58- 61- 0 1 12 43
  • ..... Ukupno 64 od čega 14 iz Hrvatske
Ispod 16 godina
     Mj. Ime                  Kat Drž  Klub Pob   1.k   2.k   3.k   4.k MMS SOS SSS
  • 1. Tu Linh_Vu 4D FR 92An 4 7+b 4+b 2+w 3+w 29 111 440
  • 2. Pishchalnikov Artemij 2D RU 59So 3 10+w 5+w 1-b 13+b 28 111 432
  • 3. Bernardis Davide 2D IT Rave 3 9+w 15+w 8+b 1-b 28 109 438
  • 4. Muromcev Alexandr 2D RU 77Mo 3 12+b 1-w 15+w 8+b 28 109 437
  • 5. Demenshin Rakhmat 2D RU 50SP 3 11+w 2-b 12+w 17+b 28 108 431
  • 6. Prikarev Nikita 2D RU 77Mo 3 16+b 8-w 9+w 7+b 28 107 437
  • ....Hrvatski predstavnici
  • 22. Medak Robert 3K HR Zagr 0 15-b 13-w 19-b 18-w 25 105 421
  • 27. Vlahovic Karlo 8K HR VGor 2 28+w 14-b 24-b 29+w 24 98 385
  • 42. Derencin Antun 14K HR Zagr 2 45+b 36-w 44+w 40-b 18 73 283
  • 46. Zderic Tonka 15K HR Vrba 1 49+w 41-b - - 17 63 258
  • 47. Procek Danijel 15K HR VGrd 1 44-w 49+b 40-b 45-w 16 68 268
  • 50. Procek Gabriela 18K HR VGrd 3 48-w 53+b 52+w 54+b 15 56 222
  • 51. Bosanac Darin 17K HR VGrd 1 53-b 48-w 49-b 55+b 14 57 227
  • 53. Burgund Toma 18K HR Zagr 1 51+w 50-w 48-b 52-b 13 59 223
  • 54. Matusa_Popovic Pavel 19K HR xxxx 2 52-b 58+w 57+b 50-w 13 53 206
  • 55. Sokac Marko 20K HR xxxx 3 61+b 60+b 56+w 51-w 13 48 200
  • 56. Kovac Maks 20K HR Vuko 3 60+w 61+w 55-b 58+b 13 46 193
  • 57. Majcenic Stjepan 20K HR Stub 2 59+b 52-w 54-w 61+w 12 49 200
  • 58. Vrban Morana 20K HR Stub 2 *+ 54-b 59+w 56-w 12 48 184
  • 59. Javorscak Josip 20K HR xxxx 2 57-w *+ 58-b 60+b 12 45 185
  • 60. Hlebec Lucija 20K HR Stub 1 56-b 55-w 61+b 59-w 11 48 188
  • 61. Haluzan Magdalena 20K HR Stub 0 55-w 56-b 60-w 57-b 10 49 191
  • ..... Ukupno 61 od čega 16 iz Hrvatske
Ispod 20 godina
     Mj. Ime                   Kat Drž  Klub Pob   1.k   2.k   3.k   4.k MMS SOS SSS
  • 1. Chernykh Anton 6D RU 50Zh 4 8+b 5+b 3+w 2+w 34 131 519
  • 2. Djepov Sinan 5D BG U20 3 11+w 9+b 4+b 1-b 33 131 516
  • 3. Pittner Arved 5D DE B 3 17+w 6+w 1-b 8+b 33 130 513
  • 4. Grigoriu Elian_Ioan 5D RO Atar 3 7+b 13+b 2-w 10+w 33 129 514
  • 5. Jakovlev-Chernyshe Vas 4D RU 77Mo 3 15+b 1-w 12+w 7+b 33 129 514
  • 6. Mezin Savva 2D RU 77Mo 3 12+w 3-b 11+b 19+w 33 128 510
  • ....Hrvatski predstavnici
  • 22. Medak Mirta 1D HR Zagr 0 13-w 8-b 20-b 25-w 30 125 499
  • 31. Simic Matko 10K HR Zagr 2 32+w 34+b 29-b 30-b 22 94 369
  • 36. Rosic Matej 15K HR Kuti 2 35-w *+ 33-b 34+w 17 70 267
  • 37. Pavlicic Bruno 15K HR Kuti 1 *+ 33-w 34-b 35-b 16 70 267
  • ..... Ukupno 37 od čega 4 iz Hrvatske
Prvenstvo se danas završava, pa će uskoro i završno izvješće.
Detaljnije rezultate možete vidjeti na: https://eygc2020.hgos.hr/results/

bl. Muradenu
- 13:52 - Komentari (2) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>