< veljača, 2020 >
P U S Č P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Lipanj 2021 (2)
Svibanj 2021 (3)
Travanj 2021 (6)
Ožujak 2021 (4)
Veljača 2021 (2)
Siječanj 2021 (3)
Prosinac 2020 (9)
Studeni 2020 (6)
Listopad 2020 (5)
Rujan 2020 (3)
Kolovoz 2020 (5)
Srpanj 2020 (1)
Lipanj 2020 (4)
Svibanj 2020 (4)
Travanj 2020 (6)
Ožujak 2020 (5)
Veljača 2020 (7)
Siječanj 2020 (6)
Prosinac 2019 (12)
Studeni 2019 (7)
Listopad 2019 (5)
Rujan 2019 (6)
Kolovoz 2019 (9)
Srpanj 2019 (8)
Lipanj 2019 (7)
Svibanj 2019 (8)
Travanj 2019 (6)
Ožujak 2019 (6)
Veljača 2019 (5)
Siječanj 2019 (6)
Prosinac 2018 (8)
Studeni 2018 (11)
Listopad 2018 (4)
Rujan 2018 (4)
Kolovoz 2018 (7)
Srpanj 2018 (5)
Lipanj 2018 (4)
Svibanj 2018 (7)
Travanj 2018 (6)
Ožujak 2018 (6)
Veljača 2018 (9)
Siječanj 2018 (5)
Prosinac 2017 (6)
Studeni 2017 (7)
Listopad 2017 (5)
Rujan 2017 (5)
Kolovoz 2017 (10)
Srpanj 2017 (9)

Opis bloga
Predstavljanje drevne, a sada sve popularnije igre GO. Predstavljanje pravila igre, komentari partija, zanimljivosti u svezi goa, vijesti sa natjecanja, go-problematika, obavijesti o predstojecim natjecanjima.

Dodatna pitanja u vezi goa i organiziranja igranja možete uputiti na e.mail:
mladen.smud@gmail.com

Hrvatski Go Savez
HGOS


HIGOU:
- O nama
- Statut
- Pravilnik o članarini
- Pristupnica


Redovna okupljališta uz igranje i učenje igre Go u okolici:

Karta mjesta gdje se Go igra

Karlovac

Knjižnica za mlade – Banjavčićeva 8
subotama od 11 do 13 sati - go-radionice i/ili igranje goa.

Kutina

U knjižnici Srednje škole Tina Ujevića
Svakog utorka od 18 sati tijekom nastavne godine druženje igranjem goa.

Lipovljani

Narodna knjižnica Lipovljani
Trg hrvatskih branitelja 14 u centru Lipovljana
srijedama od 18 sati

Rijeka

Dom mladih
Laginjina 15
utorkom i petkom od 18:00 do 20:00

Velika Gorica

Gorički Klub Mladih
Trg Stjepana Radića 5/II
svaki petak od 17:15 do 19:30 - Go radionica i igranje Goa
do 13. 07. pa prekid do jeseni

Cvijetno naselje 18a
Sklonište - ulaz jug

subote po dogovoru od 16:00 do 20:00

Udruga 'Suncokret'
Cvjetno naselje 10
Igraonica goa

Svaki radni utorak od 10 do 13 sati

Zagreb

Knjižnica 'Ivana Brlić Mažuranić'
Folnegovićevo naselje

Laurenčićeva 8
utorcima od 17 sati do oko 19:30

Mjesni odbor Vrbani
Rudeška 148
srijedama od 19 do 21 sat

Linkovi
Interaktivna škola goa za početnike Za praćenje škole treba program "Adobe Flash".

Škola goa na blogu

Go Hrvatska
facebook


Blog:

Najave go-turnira i go-druženja su od 20. 08. 2014. na novom blogu: 'Najave go-turnira i druženja'.

Škola GO-a

Stjepan - Winterchur


Go u Hrvatskoj

Hrvatska Igo Udruga

Soba 'Hrvatsko internetsko Go prvenstvo' - IGPH OGS

Go u svijetu

Popis svih mjesta gdje se okuplja uz igranje goa u svijetu

Europska Go Federacija

Eurogotv - Kratka izvješća

Go u Sloveniji

PSG - Polski i linkovi

Higashikita - Italija

Šamac

Pogledali ovaj blog

09. 06. 2013. stanje je 107000. i kvit
Uz nekoliko kvitanja
02. 09. 2018. - 13440. i kvit
26. 4. 2019. - 6214.

Flags counter from:
22. 06. 2019. 13:40

Flag Counter

Zanimljivi linkovi goa:

Linkovi i preporuke - Alexander Dinerchtein:
Test tvoje kategorije!
Sanrensei
Lee Changho, 9-dan pro
Internet Go rating
Go KGS go lekcije
KGS Go server
KGS Insei Liga
Go novosti
Tjedne novosti o gou
Go tražilica
KGS i Pandanet novosti
Socijalna mreža za go igrače
Kolekcija trik-poteza
Svjetska prvenstva
Online test tvog stila!

Rating EGF-

Aktuelna rejting lista
hrvatskih go igrača


Guo Juan's Go School

Server za dopisno igranje - DragonGoServer

Jadranska dopisna go liga

Internet igranje goa - IGS - Pandanet - European Team Chamo

40. WAGC 2019.
Matsue, u Shimane prefekturi


EYGTC (za mlade ) - KGS-server 2020/21.

Antuelno


_______________
41. Go World Amateur Go Championship
Vladivostok - Rusija

4. - 9. 6. 2021.



______________
Pandanet Go European Team Championship 2020/21
League B Qualification
Danska - Hrvatska

15. lipanj 2021. u 20:00 - utorak
Pandanet



SEYGO Tour 2021.
za mlade do 20 godina
3. sezona


_________________
SEYGO Tour Stage 1
Online Go Server - OGS
od 08. do 13. 06. 2021.

Detalji i prijave


_________________
SEYGO Tour Stage 2
"uživo"
Ldetni Go Festival
Zaostrog
od 11. do-18. 07. 2021.

Detalji i prijave


_________________
SEYGO Tour Stage 3
"uživo" u Rumunjskoj
Vatra Dornei
Krajem kolovoza 2021


_________________
SEYGO Tour Stage 4
"uživo" u Francuskoj
ili on-line
u listopadu 2021
.


_________________
SEYGO Tour Stage 5
"uživo" u Švivarskoj
ili on-line
u studenom 2021.


___________________
Pregledi do sada odigranih tradicionalnih turnira goa u Hrvatskoj

___________________
Go u Hrvatskoj
1999. - 2005.

( iz arhive GK 'Velika Gorica' )



Go - misaona igra
19.02.2020., srijeda
VaDo Cup - 3rd edition – 2020.

VaDo Cup - 3rd edition – 2020
Vatra Dornei, Rumunjska
14. – 16. 02. 2020.

Većina mladih sa SEYGO turnira je otišla kućama. Onima koji su ostali su se priključili jaki igrači, da odigraju vrlo jaki europski turnir. Bilo je tu igrača i igračica iz: Njemačke, Mađarske, Ukrajine, Srbije, Austrije, Francuske, te daleko najviše domaćina iz Rumunjske, ali je igrala i naša Mirta Medak iz Zagreba.
Pogledajmo redoslijed prve desetorke, te naše Mirte.
     Mj. Ime                  Kat Drž  Klub MMS DC  SOS SOSOS   1.k   2.k   3.k   4.k   5.k   6.k
  • 1. Young-Sam Kim 8d DE JIGS 32 0 176 1060 2+b 6+b 5+w 12+w 3+b 8+w
  • 2. Dominik Boviz 6d HU BPMG 31 0 177 1053 1-w 11+b 9+w 6+w 10+b 5+b
  • 3. Artem Kachanovskyi 2p UA Rivn 30 1 176 1046 6-w 14+b 4+b 5+w 1-w 19+b
  • 4. Cornel Burzo 7d RO BaMa 30 0 174 1053 9+b 5-w 3-w 15+b 6+b 7+b
  • 5. Nikola Mitic 7d RS NiSt 29 6 181 1046 7+w 4+b 1-b 3-b 11+w 2-w
  • 6. Jisan Seo 6d DE JIGS 29 5 180 1045 3+b 1-w 7+w 2-b 4-w 15+b
  • 7. Elian_Ioan Grigoriu 6d RO Atar 29 4 173 1051 5-b 8+w 6-b 14+w 12+b 4-w
  • 8. Vsevolod Ovsiienko 2d UA Kyiv 29 3 173 1024 13+w 7-b 27+w 9+b 16+b 1-b
  • 9. Viktor Lin 6d AT Go7 29 2 174 1028 4-w 10+b 2-b 8-w 28+b 17+w
  • 10. Denis Dobranis 3d RO Bist 29 1 172 1012 18+b 9-w 20+w 23+b 2-w 12+b
  • ..........
  • 16. Mirta Medak 2d HR Zagr 28 8 168 998 15-w 21+b 11-w 34+b 8-w 28+w
  • ..........
  • Ukupno 57. natjecatelja
Mirtini protivnici i rezultati po kolima su bili:
  1. kolo: Adrian Martin 1d RO Mirta izgubila
  2. kolo: Diana Mastan 2k RO Mirta pobjedila
  3. kolo: Robert Csizmadia 2d HU Mirta izgubila
  4. kolo: Bianca Petrescu 13k RO Mirta pobjedila
  5. kolo: Vsevolod Ovsiienko 2d UA Mirta izgubila
  6. kolo: Aleksandar Milosevic 1d RS Mirta pobjedila
Tri pobjede i tri poraza je osrednji rezultat. Pobjedila je dva kyua i Acu 1. dana iz Beograda, a izgubila od dva 2. dana i jednog 1. dana. Tjedan dana non-stop igre je izgleda ostavilo traga, tim više što joj je ovo bio na kraju najjaći turnir tjedna. Mnogi jači igrači su u ovaj turnir ušli odmorni.

bl. Muradenu
- 00:46 - Komentari (2) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>