Erotic Front Zabok

nedjelja, 16.12.2007.

KK „ZABOK“ 5. NAKON PRVOG DIJELA SEZONE

Kvarner Novi Resort - Zabok 108:105 - Neuobičajenih 213 poena u 40 minuta, od kojih je čak 72 ubačeno u posljednjoj četvrtini …

Na početku utakmice bilo je 7:14 za Zabočane koji su uživali podršku 50-ak glasnih navijača Erotic Front Zabok. Kada je Lež povisio prednost na najvećih +10 (15:25) riječani se bude, pojačavaju obranu i izjednačuju (26:26). Druga četvrtina odigrana je u egalu. Zabok ima odličan skok u napadu, odnosno Kvarner loš u obrani, no Riječani nisu lovili goste, već je bilo upravo suprotno. Pred odmor je Peklarić donio vodstvo gostima (45:47), koje je potvrdio Ćosić (47:49). Utakmicu je i u trećoj četvrtini bila neizvjesna - u 26 minuti (61:60). Ipak krajem treće četvrtine domaćin je poveo s 75:66. Kvarner Novi Resort u početku posljednjeg dijela utakmice povećao je prednost, no Ivanov i Lež ubacuju pa se KK Zabok približio na 79:75. U 35. minuti bilo je 86:84. Od tog trenutka do kraja Zabočani su konstantno prijetili, ali su Riječani, zbog potrošenog bonusa Zabočana, imali slobodna bacanja (ukupno 48 puta!). Minutu i pol do kraja Ivanov smanjuje na 96:94, a 38 sekundi prije završetka Kvarner Novi Resort ima 102:94. Ipak, Ivanov stavlja faul koš, pa tricu i na 15 sekundi do kraja rezultat je bio 103:100. Konačnih 108:105 postavio je Čosić tricom od table sa deset metara.

- 22:35 - Komentari (0) - Isprintaj - #