utorak, 21.03.2006.

Christopher

Mislim da po stoti put već pišem objašnjenje o ovoj slici.. Ali neće mi škodit da to napravim još jednom. Christopher, jedan od likova iz stripa(meni čak i najdraži). Nebi vam sad htjela pisati išta o njemu, jer još nemam sve pojedinosti, naime Aranel mi uvijek nekako zaboravi dati papir na kojem sve to piše, ja znam otprilike, ali bolje da nepucam gluposti dok nemam sve detalje:)

Drveča su me izludila, ustvari cijela pozadina me izludila. Mrzim osmišljavati pozadine, više se fokusiram na samog lika. No tu je glavno bilo da nacrtam njega, tako da izgled pozadine i nezadaje neku važbost. Ali lijepo ju je vidit, cjelokupni dojam je bolji.

S čim sam najzadovoljnija? Odječom, njegovim licem, odabirom boja(I rock in that department^_^), čak i kosa nije loša.

Upozoravam da se nevide svi detalji kako treba jer je slika dosta smanjena, veliki format se nalazi u mojoj DeviantArt galeriji.

04:37 | Komentari (21) | Isprintaj | #

<< Arhiva >>