dinamo SVETINJA

12.10.2007., petak

ŠOKOTA opet u momčadi; Dinamo odigrao prijateljsku utakmicu

Dinamo je odigrao prijateljsku utakmicu u Mariji Bistrici i s 12:1 pobjedio regionalnog ligaša Mladost. Modri su na taj način uveličali i proslavu 70-te godišnjice postojanja ovoga aktivnog kluba i najvećeh hrvatskog marijanskog svetiša. U prekrasnoj, srdačnoj atmosferi Dinamo je prvi pogodak postigao u 12. minuti, a strijelac je bio Ivica Vrdoljak. Samo tri minute poslije povećao je Davor Vugrinec, koji je još tri puta zatresao mrežu domaćeg vratara Matije Muheka. Četverostruki je strijelac bio i Tomo Šokota, a dva puta je uspješan bio Didy Guela. Dva je puta protivničku mrežu zatresao i junior Peko. Nakon utakmice Dinamo je bio i na službenoj večeri povodom proslave velike obljetnice NK Mladost iz Marije Bistrice.
- 13:36 - RECI plavi/a (1) - Ne to dirat .... DINAMO - #