juniori : 16.00 nk CONCORDIA - nk CROATIA 78 - igralište u Granešini (Dubrava)

kadeti : 14.00 nk CONCORDIA - nk CROATIA 78 - - / -

u busu ima mjesta i za 10-ak navijač(ic)a - prijaviti se u klubu u petak

na igralištu "ognjena zemlja" igraju se slijedeće utakmice :

mladji pioniri : 09.30 : nk CROATIA 78 - nk ILOVAC
p i o n i r i : 11.30 : nk CROATIA 78 - nk ILOVAC

- 15:45 - Komentari (2) - Isprintaj - #

25.03.2007., nedjelja

Pobjeda u županijskom derbiju!

Seniorima je danas u goste došao Ilovac iz Karlovca, koji je kući ispraćen sa dva pogotka u mreži.

Fenomenalno otvaranje utakmice, već u 6. minuti Croatia vodi 1:0, nakon odličnog oštrog ubačaja sa ruba šesnaesterca loptu u mrežu posprema Pavlović. U prvih petnaestak minuta stvoreno je još nekoliko izglednih prilika od kojih je najbolja bila udarac Šumara glavom, ali lopta pogađa stativu. Croatia cijelo poluvrijeme drži loptu na protivničkoj strani, dok gosti ne stvaraju izgledne prilike. Već u 33. minuti nakon prekršaja na rubu šesnaesterca Croatia vodi 2:0. Ubačaj na jedanaest metara, Šumar glavom smiruje loptu, a Radaković Danijel sa pet metara posprema je u mrežu. Bilo je ovo poluvrijeme za pamćenje.
U drugo poluvrijeme ekipe ulaze podjednako angažirane. Već na samom početku, zbog drugog žutog kartona igru mora napustiti gostujući igrač Grubešić. Usprkos nezgodnom terenu zbog kiše koja je neumoljivo padala cijelu utakmicu Croatia nastavlja sa probojima Ilovačke obrane u kojima se ističu Šumar, Pavlović i Tkalac. Ilovac teško dolazi do gola, a još teže stvara prilike. Kad ih i stvore, tu je odličan vratar Lukežić. Iako su naši nanizali još nekoliko izglednih prilika do kraja susreta, pogotka nije bilo ni na jednoj strani, i utakmica završava rezultatom 2:0.

Uz možda najbolju igru u ovoj sezoni, raduje i opet brojan odaziv gledatelja, a atmosfera se prije susreta i u poluvremenu potpaljuje razglasom.

Za Croatiu 78 nastupili su:
1 Ivan Lukežić, 2 Davor Jurkaš, 3 Ivan Gruden, 4 Matija Brunski, 5 Ivica Crnić (c), 6 Danijel Radaković, 7 Zoran Brčina, 8 Damir Janjac, 9 Srečko Pavlović, 10 Robert Tkalac (14 Nikola Zajec), 11 Šefik Šumar (13 Ivica Radman). Trener: Josip Babić.
Zbog tri žuta kartona pravo nastupa nisu imali Valentin Babić i Mario Radaković, dok zbog ozljede za susret nije konkurirao Marko Nemanič.

Za Ilovac su nastupili:
1 Vlatko Sarapa, 2 Tomislav Fanjak, 3 Nenad Tomović (c), 4 Dejan Štokan (15 Stipo Pršljo), 5 Ivan Kondić, 6 Alen Peršin (13 Darko Lapov), 7 Matija Mišić, 8 Oliver Grubešić, 9 Denis Planinac, 10 Predrag Nikolić, 11 Igor Zlatić (14 Dino Klišanin). Trener: Sanjin Lucijanić

Ovog vikenda su sve selekcije Croatie ostvarile pobjede, tako da je ukupan zbir 9 bodova.

- 19:18 - Komentari (13) - Isprintaj - #

24.03.2007., subota

Pobjede kadeta i juniora na "Ognjenoj zemlji"

Današnji rezultati

Ne odveć uspješna subota u kojoj su u gostima nastupile sve 3 selekcije koje se natječu u 4. HNL...
kadeti: Sloga G - Croatia 78 0:0
juniori: Sloga G - Croatia 78 3:1
seniori: ZET - Croatia 78 2:0

- 19:18 - Komentari (2) - Isprintaj - #

16.03.2007., petak

Najava vikenda

Sutra (subota) sve tri selekcije koje se natječu u 4. hnl gostuju u Zagrebu.
Kadeti u 13.30 igraju protiv Sloge Gredelj, juniori također protiv istog protivnika u 15.30., a seniori s početkom u 15.00 igraju protiv ZET-a.

- 10:19 - Komentari (0) - Isprintaj - #

11.03.2007., nedjelja

Remi seniora

Seniori su danas na domaćem terenu "Ognjena zemlja" odigrali neodlučeno protiv Tondacha.
Unatoč tome što su domaći stvorili nekoliko izglednih prilika, mreža se nijednom nije zatresla, te je utakmica završila rezultatom 0:0.

Za Croatiu 78 nastupili su: Kočevar, Šumar (Nemanič), Gruden, Brunski, Crnić (c), Radaković D., Radaković M., Janjac, Pavlović (Tkalac), Babić, Brčina.

Potpora sa tribina ni ovaj put nije izostala, te se nadamo da će navijači održati brojnost i nastaviti pratiti utakmice voljenog kluba.

- 18:33 - Komentari (2) - Isprintaj - #

10.03.2007., subota

Danas su sa natjecanjem u 4. HNL Središte Zagreb nastavili kadeti i juniori. Na "Ognjenu zemlju" došli su gosti iz Ivanje Reke (Zgb).
Kadeti su proljeće otvorili fantastičnom pobjedom od 5:1 protiv deseto plasirane ekipe Ivanje Reke. Strijelci su bili Danijel Tončić 2, Petar Krznarić, Mihael Sopčić i Dražen Krznarić.
Juniori su pod vodstvom novog trenera Mike Želježnjaka također odlično ušli u drugu polusezonu neodlučenim rezultatom. Dakle, golova nije bilo u srazu juniora Croatie protiv drugo plasirane ekipe NK Ivanja Reka.

Danas su dovršene tribine i spremno čekaju sutrašnji dvoboj. Seniorima u goste dolazi Tondach iz Bedekovčine, dvanaesto plasirana ekipa 4. HNL. Utakmica počinje u 15 sati.

- 19:26 - Komentari (3) - Isprintaj - #

06.03.2007., utorak

Nakon odličnog početka prvenstva pobjedom nad Tekstilcem, seniori u nedjelju u Žakanju dočekuju momčad Tondacha. Utakmica počinje u 15 sati.
Proljetni dio prvenstva za kadete i juniore počinje u subotu. U Žakanje dolazi Ivanja Reka. Utakmice se igraju od 13.30 (kadeti) i 15.30 (juniori).

Više o odigranim i nadolazećim utakmicama na blogovima selekcija...

- 17:03 - Komentari (4) - Isprintaj - #

04.03.2007., nedjelja

Tablica

- 11:02 - Komentari (1) - Isprintaj - #

Pobjeda seniora

U prvom proljetnom kolu 4. HNL momčad seniora odlično je startala i pobijedila u Zagrebu NK "Tekstilac - Ravnice" rezultatom 2:0. Pogotke su postigli Matija Brunski i Damir Janjac.

- 09:54 - Komentari (2) - Isprintaj - #

02.03.2007., petak

Nastavak natjecanja u 4. HNL za seniore

Seniori u subotu nastavljaju natjecanje u 4. HNL. Kao i inače, najava kola nalazi se na seniorskom blogu.

SLIKE

Napominjemo kako su ovo neslužbene stranice, te se ograđujemo od izjava pojedinaca na ovim stranicama. Stranice su zasnovane na volonterskoj osnovi i plod su rada igrača kluba sa željom informiranja igrača i navijača o utakmicama našeg kluba. Stranice su također mjesto za kontakt i zabavu igrača i simpatizera. Preuzimanje sadržaja i njihovo korištenje u komercijalne svrhe nije dopušteno.