|
Danas grizem, ne jako al' onak, cijelo me vrijeme drži unutrašnja nervoza.

I sve mi smeta.
Jutarnja primjedba mužića „Te ti čarape ne idu na tu suknju, presvijetle su. I ta ti suknja nije za trudnoću“
„Je,je, sad bi trebala nosit samo suknje do gležnja,ne ?!“
„Ma ne, neg ti je sigurno hladno u njoj“ Pa valjda ja znam u čemu mi je hladno ,a u čemu nije.
Tak mi je u nedjelju navečer kad smo izašli iz Cinestara stavio kapuljaču na glavu ! Kao, hladno je. A do auta 2 minute i treba mi zraka.
I sve mi smeta.
Dođem na posao, a stol pun nekakvog sitnog smeća. Pogledam na strop, a kad tamo maknuta jedna ploča i očito je netko nešto radio i nije za sobom počistio !
Al sam u 5 minuta saznala tko je i što radio. Ko da mi je to od neke koristi :-) !
I niš mi se ne da. Popodne test na francuskom. Nešto brljavim po bilješkama, kao ponavljam, a niš koristi jer su mi misli posvuda.
A i trebala bih polako srediti ormare , ladice i komp, jer radim do kraja godine , pa onda na duuugi godišnji , bolovanje i rodit. I krenula jučer sa arhiviranjem, al danas ni da bi.
Sutra bu valjda bolje.
|