Generate Your Own Glitter Graphics @ GlitterYourWay.com - Image hosted by ImageShack.us

ovo bu moj auto........

četvrtak, 22.11.2007.

dani ponosa i slave...

thumbupheadbangheadbangheadbangwavebangbook ljudi ewo mene nakon duggooooo vremena al kaj se more dosao je i taj trenutak kaj se meni da nekaj napisati......bangjucer je bila tekma..kaj da velim....hrvatskawavehrvatskaU fantastičnoj utakmici na Wembleyju hrvatska nogometna reprezentacija po drugi puta u kvalifikacijama pobijedila je Englesku (3:2), potvrdila prvo mjesto u skupini, a 'Gordi Albion' izbacila s EP-a Hrvatska je već nakon prvog poluvremena držala 'Gordi Albion' u šaci. Pogocima Kranjčara (9) i Olića (14), 'kockasti' su ušutkali velebni stadion i navijestili hrvatsku noć i prvu pobjedu na Otoku.

Naime, ovoj je bio osmi nastup naše nogometne reprezentacije protiv neke otočne nacionalne vrste (Irska, Škotska, Engleska), ali još nije upisala pobjedu. Sve do čarobne kišovite noći 21. studenoga 2007. godine.

Izgubljena Engleska čiji su se očajnički napadi razbijali na hrvatskom zidu, nastavila je s neorganiziranim pritiskom i u drugom poluvremenu, a mi smo prijetili iz kontri.

Iako su Englezi prvo smanjili na 2:1 iz sumnjivog jedanaesterca (Lampard 56), zatim i izjednačili na 2:2 (Crouch 65), i iako im je u tim trenucima i božica Fortuna okrenula leđa, Bilićevi izabranici ponovno su pokazali karakter. Pobjednički karakter koji ih je krasio kroz cijele kvalifikacije. Krenuli su na 'sve ili ništa' i pogotkom Petrića (77), koji je nekoliko minuta ranije ušao u igru, slomili Englesku.