ONDA SMO SE POZDRAVILI
Photobucket
I NA KRAJU POBIJEDILI
Photobucket

Jednostavno ne znam od kuda bih počeo, dali od one " Um caruje snaga klade valja" ili " Mali tič veliki krič". Zašto? Zato jer kada su naši Limači izašli na teran i ugledali igrače NK Kašine, pomislili su da su naši mlađi pioniri zakasnili na utakmicu, pa oni moraju igrati. No taj osječaj je nestao, onog trenutka kada je sudac dao znak za početak utakmice, tada su naši mali postali veliki, a do kraja utakmice i preveliki za protivnika. Jednostavno prekrasno ih je gledati, ma koja liga prvaka, ovo je više od toga borbenost, veliko srce, hrabrost inat itd itd, ma bravo dečki. Jako nam je drago da je prvi gol postigao baš Fran, razlog znamo mi i on ( suze u Ivanjoj Reci su znak da je Fran borac i da mu je stalo ) bravo Fran. Drugi pogodak Dominik Kontent, klasika uvijek nekaj smuti i gol. Između navedena dva pogodka pregršt prilika za Limače NK Brezovice, od one Tončekove pa do Lukine, Karlove i Domagojeve. Petar se, nakon bolesti vratio, dva tri puta je odlično reagirao i spasio mrežu domačina. Tomislav Prahin odličan, Ante također, Domagoj Kulašević sve bolji i bolji. Patrik, Lovro i Karlo Palčić odradili su ono što se od njih i očekivalo, Matej strašan tehničar, bravo, bravo i bravo. Tonček nam je, zbog svoje sportske drskosti, morao na hlađenje, OK Tonček niko nas nebu v našoj kuruzi. Sudac, hm, ma dobili smo nečemo se nervirati, ali ....... Iduči vikend Radnik Legea, dečki ne se opterečivati tom tekmom, igrajte kao i danas pa kak bude, nečete se osramotiti.Pozdrav wave

30.10.2010. u 18:22 • 0 KomentaraPrint#

nedjelja, 24.10.2010.

NK Ivanja Reka - NK Brezovica 0 : 4

Još jedna, rutinski odrađena, utakmica. Naši Limači su jednostavno bili predobri za domaću ekipu Ivanje Reke.
Od samog početka utakmice dečki su protivnika stisli na njegovu polovicu. Prvi gol smo postigli vrlo brzo , jednu odbijenu loptu Fran je s lijeve strane poslao u sredinu pred protivnički gol, s desne strane je dotrčao Tonček i loptu poslao u mrežu. Nastavak prvog poluvremena Brezovica je i dalje napadala, stvarala je šansu za šansom, mali Fran se je stvarno borio, Ante je bio odličan kao i Matej, Domagoj, Karlo, ma zapravo svi su bili super. Drugi pogodak postigao je Karlo Šironja i to nakon ubacivanja iz kornera, loptu je dohvatio glavom i bum 2 - 0 za NK Brezovicu. U drugom poluvremenu, zapravo ništa novo. Cijelo vrijeme se igra na polovici domaćih, naši dominantni, bolji, gol visi u zraku. Treći, možda i najljepši pogodak postiže Ante, odbijenu loptu, s cca 12 - 13 metara lijevicom poluvolejom šalje u desnu golmanovu stranu i 3 - 0, bravo Ante. Konačnih 4 - 0 zaključio je Dominik. Golman Luka nije imao posla, tako da je Petar, kojem želimo brzo ozdravljenje, mogao braniti i od doma iz kreveta. Obranom je odlično kao i uvijek dirigirao Tomek, odlično su mu pomagali Patrik, Lovro, Karlo Palčić. Sve u svemu bravo dečki. U slijedeću subotu ugošćujemo nešto boljeg protivnika, drugosplasiranu ekipu iz Kašine. Puno sreće.wave
Photobucket

24.10.2010. u 10:46 • 0 KomentaraPrint#

nedjelja, 17.10.2010.

NK Brezovica - NK Čulinec 7:0

Konačno jedna utakmica, koju su naši Limači počeli bez grča u želucu. Dakle ugostili smo ekipu NK Čulinec, inače posljednju u našoj LB2 ligi. Teren je, za razliku od posljednjih utakmica, bio solidan jer je bio povaljan dva dana prije utakmice. Gledatelja je i ovog puta bila cca preko nekoliko, a od toga gledateljica nekoliko. Utakmica je počela točno u 13,00 sati. Naši Limači su krenuli baš onako kako smo i priželjkivali. Protivnička mreža prvi se puta zatresla već u 3. minuti, a gol je postigao Luka Ištvančić. Na drugi pogodak nije se dugo čekalo, već u 4.-toj minuti, protivnički igrač igrao je rukom na cca 13 metara od svoga gola, hladnokrvan je bio Tomislav Prahin i vrlo je lijepo spremio loptu u mrežu NK Čulinca. Nakon toga naši su napadali i napadali, ali gola nema cijelih 15 tak minuta, no do lopte se dočepao Domagoj Kovačić i lopta je opet u protivničkoj mreži, bila je to 20-ta minuta. Prvo poluvrijeme je dakle završilo rezultatom 3 : 0 za domaće. Počelo je drugo poluvrijeme, a tada eksplozija Luke Ištvančića, dva pogodka u tri minute, bravo Luka. Do kraja utakmice naši su limači i dalje napadali, a do kraja utakmice u strijelce su se upisali , vrlo aktivan Antonio Fabijanec te još jednom Tomislav Prahin. Naši obrambeni igrači ( Tomek, Patrik i Domagoj) ponovno su odradili odličan posao, tako da Petar nije imao gotovo nikakvog posla. Ante se ponovno lavovski borio, a Karlo je tražio priliku za pogodak, no naš "zvrk" ovaj put nije uspio zabiti. Sve u svemu vrlo aktivni domaći igrači, koje iduće kolo očekuje okršaj u Ivanjoj Reci. Inače moramo pohvaliti i glavnog suca ( sutkinju ) koja je zadovoljila.

17.10.2010. u 18:46 • 1 KomentaraPrint#