Škola:Hm...Velika tajna...To rijetki znaju...smijehsmijeh
piksy023@hotmail.com

Sve i svašta...

utorak, 31.10.2006.

Bračun eksperimentira u Maksimiru?

Milivoj Bračun, trener »bijelih«, prepun je iznenađenja. Tijekom posljednjeg treninga uoči zaostale utakmice 8. kola protiv »Dinama« uigravao je sljedeću momčad u rasporedu 4-2-3-1: Žilić – Šarić, Tkalčević, Verhas, Rendulić – Linić, Baković – Lukunić, Tonito, Pamić – Bule.

Nije zabuna, a čini se ni pokušaj zavaravanja suparnika. Bračun je takvu jedanaestorku u sustavu kojega je privremeno napustio, prešavši na 3-5-2, potvrdio i nakon treninga. Podsjetnika radi ne može računati na »požutjele« braniča Petera Leranta i napadača Mihaela Mikića, ozlijeđenog veznjaka Marija Prišća (aduktor) i posljednje prinove, braniča Dalibora Starčevića, koji još nije registriran.

Svi ostali su na raspolaganju treneru »bijelih« koji je iznenadio promjenom sustava, ali još više sastavom u kojem nema prvog napadača Ahmada Sharbinija i u kojem bi stoper Duje Baković trebao osvanuti u novoj ulozi zadnjeg veznog igrača. wavewave

- 10:06 - Don't Piss Me Off! (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 29.10.2006.

Veličanstvena pobjeda

Evo došao je i taj trenutak kad je Kozala upisala svoju prvu pobjedu u 2 ligi.naughtynaughty
Jučer je Kozala igrala VELIČANSTVENO u OBRANI što je bio glavni razlog pobjede
nad Kvarnerom. Poveli smo odmah napočetku 7-0 te nismo ispuštali nikakvu prednost,osim
što su jednom došli na 5 razlike. Utakmicu smo dobili sa 11 razlikewinkwink te je slavlje počelo.
Moram pohvaliti sve igrače pa i one na klupi što su nas stalno bodrili,ali dvojica su najviše dali,
a to su Žunić i Klarić. Žuna je igrao u obrani izvrsno te je pokrivao sve rupeyes dok je ovaj fantom branio nemoguće(i Mrđen na kraju).

Nakon utakmice se naravno moralo ići vani proslaviti. Prvo smo pili na garažama kod škole
"Nikola Tesla" te smo kasnije išli u grad gdje su se svi odvojili(El rio,Capitano,Nina).
Sve u svemu dobro smo se zabavili te se nadamo da će i sljedeće kolo biti tako(ZOLJA).

POZDRAV!wavewave

- 15:09 - Don't Piss Me Off! (2) - Isprintaj - #

Rijeka 4-1 Cibalia: Hat-trick Ahmada Sharbinija za preokret

Riječani su na kraju lako pobijedili, a Grobnićan Ahmad Sharbini u 90. minuti se počastio hat-trickom i dodatno razgalio domaće navijače.
naughtynaughty

Poslije gotovo tri mjeseca (5. kolovoza Kamen 4-2), Rijeka je pobijedila na Kantridi. Milivoj Bračun je u svojem “ponovljenom predstavljanju” (popravnom) pred riječkom publikom ostvario pun pogodak. U hodu je ispravljao taktiku nakon katastrofalnog prvog poluvremena i u Španjolcu Tońitu našao džokera. Riječani su na kraju lako pobijedili, a Grobnićan Ahmad Sharbini u 90. minuti se počastio hat-trickom i dodatno razgalio domaće navijače.

- 09:54 - Don't Piss Me Off! (0) - Isprintaj - #

Hrvatska u finalu Svjetskog kupa

Hrvatska rukometna reprezentacija još jednom je dokazala zašto je u samom vrhu svjetskog rukometa. Unatoč brojnim problemima, Červarovi izabranici ubilježili su pobjedu i u polufinalu Svjetskog kupa protiv domaćina Švedske 27:26.

Šveđani su u sjajnoj utakmici u skupini pregazili Španjolsku s devet golova prednosti i izbacili ih iz polufinala, ali u polufinalu su naišli na jačeg i boljeg protivnika te na kraju priznali poraz.

Hrvatska će danas u finalu igrati protiv Tunisa koji je pobijedio Dansku 33:32 nakon izvođenja sedmeraca. Regularni dio završio je rezultatom 30:30.

Svjetski kup, polufinale:
Hrvatska - Švedska 27:26, Tunis - Danska 33:32.

- 09:49 - Don't Piss Me Off! (0) - Isprintaj - #

petak, 27.10.2006.

Derbi na Kozali

Sutra na Kozali u dvorani "Dinko Lukarić" se igra derbi začelja 2.hrvatske rukometne lige
između domaćina Kozale i Kvarnera. Utakmica se igra u 20 sati te pozivam sve ljubitelje
rukometa i one koji to nisu da dođu podržati mlade igrače Kozale u pohodu na prvu pobjedu
u drugoj ligi. Da je sutra izazov za Kozalu govori i činjenica da je Kvarner prošle sezone igrao kvalifikacije za 1 ligu,ali se nije uspio kvalificirati,blablablablastoga dođite...POZDRAV!

- 19:25 - Don't Piss Me Off! (1) - Isprintaj - #

Hrvatska se prošetala protiv Srbije

Odličnu utakmicu odradili su naši rukometaši u posljednjem susretu skupine I Svjetskog kupa te se pobjedom nad Srbijom 41:26 plasirali u polufinale. Susret sa Srbijom riješen je već do poluvremena kada su naši igrači osigurali visoku prednost.

Od samog početka susreta bilo je jasno kako je naša reprezentacija puno kvalitetnija i to se osjetilo na rezultatu. Prednost je iz minute u minutu sve više rasla i na poluvremenu je Hrvatska imala visokih 19:11. Niti u drugom dijelu situacija na terenu nije se promijenila, a nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu, prednost je iznosila već visokih 14 golova. Do kraja susreta Červarovi izabranici mirnom igrom su čuvali prednost i na kraju slavili 41:26.

Kod Hrvatske najefikasniji su bili igrači na crti Renato Sulić s osam i Igor Vori sa sedam golova dok je kod Srbije najefikasniji bio Aleksandar Stojanović sa šest golova.hrvatskahrvatska

Svjetski kup, skupina I, treće kolo:
Hrvatska - Srbija 41:26.

- 11:44 - Don't Piss Me Off! (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 26.10.2006.

Prva pobjeda na svjetskom kupu

Hrvatska muška rukometna reprezentacija tek u 11. susretu ukupno zabilježila je prvu pobjedu na Svjetskom kupu. U dosadašnjih deset susreta naši rukometaši nisu uspjeli slaviti, ali danas je svladana Njemačka s 30:27.thumbupthumbup

Nakon jučerašnjeg nespretnog poraza protiv Danske 34:33, Červarovi izabranici odigrali su dosta bolje protiv domaćina Svjetskog kupa i na kraju na iskustvo izborili pobjedu.

U drugom dijelu naši igrači su zaigrali vrlo dobro, predvođeni sjajnim Ivanom Balićem i Mirzom Džombom vratili se iz zaostatka 19:14 serijom 5:0 te na kraju u završnici susreta mirno otišli do pobjede. Ponovno je u našem sastavu najefikasniji bio Mirza Džomba s osam golova od čega pet s linije sedam metara.

Svjetski kup, skupina 1, drugo kolo:
Njemačka - Hrvatska 27:30, Srbija - Danska 31:37.yesyes

- 12:44 - Don't Piss Me Off! (0) - Isprintaj - #

Žilić izvukao Rijeku

Dragan Žilić je u četvrtoj seriji izvođenja jedanaesteraca lijevom rukom obranio udarac Franje Božića, a Dušan Kerkez nakon toga bio precizan te se brantielj naslova Rijeka izvukao i preko Hrvatskog Dragovoljca se plasirao u četvrtfinale Hrvatskog kupa.

U utakmici bez incidenata (stiglo 40-ak pripadnika Armade) drugoligaš Hrvatski Dragovoljac je odigrao hrabro, bio bolji na terenu, ali su ga promašaji Zlatara i obrane Žilića koštali prolaska među osam najboljih. Od gostiju se očekivalo više, ali u nogometu je rezultat “bog” a kako se došlo do njega uglavnom se zaboravlja.nono

REZULTATI OSMINE FINALA HRVATSKOG KUPA:
HAJDUK - Belišće 5-2 (produžeci)
ZAGREB - Kamen Ingrad 5-3 (nakon 11m)
SLAVEN BELUPO - Hrvace 4-2
CIBALIA - Vukovar ‘91 2-0
INTER - Osijek 3-1
Hrvatski dragovoljac - RIJEKA 3-5 (nakon 11m)
KONAVLJANIN - Segesta 2-0
Dinamo - Šibenik 3-0.

- 12:41 - Don't Piss Me Off! (0) - Isprintaj - #

srijeda, 25.10.2006.

Osmina finala Hrvatskog nogometnog kupa

Odigrano je pet utakmica osmine finala Hrvatskog kupa, a plasman u četvrtfinale izborili su prvoligaši Zagreb, Cibalia, Hajduk i Slaven Belupo te drugoligaš Inter

Nogometaši drugoligaša Belišća bili su nadomak velikom iznenađenju, odnosno izbacivanju Hajduka u ranoj fazi Kupa.

Splićani su izvrsno otvorili susret i poveli su već u devetoj minuti pogotkom Nikice Jelavića, ali tada slijedi preokret. Najprije je u 11. minuti Brezovac izjednačio na 1:1, a samo tri minute poslije Kolarić je doveo Belišćane u vodstvo. Gosti su odolijevali napadima Hajdukovaca i kada se već činilo da je na pomolu veliko iznenađenje, Jurica Vučko je u 90. minuti donio Hajduku produžetke.

U dodatnih 30 minuta Splićani nisu dopustili novu blamažu te su pogodcima Munhoza (97), Dragana Blatnjaka (98) i Tomislava Bušića (110) riješili pitanje pobjednika za konačnih 5:2.

Danas su na rasporedu dvoboji niželigaša Konavljanina i Segeste, Dinama i Šibenika te drugoligaša Hrvatskog dragovoljca i Rijeke

- 11:27 - Don't Piss Me Off! (0) - Isprintaj - #

Hrvatska-Danska 33:34

Hrvatska rukometna reprezentacija nastavila je niz poraza na Svjetskom kupu. Očito je da ovo natjecanje dolazi u krivo vrijeme za našu reprezentaciju koja nikada na Svjetskom kupu nije pružala sjajne igre.
bangbang
Ove godine Svjetski kup održava se u dvije skupine, skupina 1 igra se u Njemačkoj, a skupina 2 u Švedskoj. Naši reprezentativci su u "njemačkoj skupini" u društvu s Danskom, Njemačkom i Srbijom.

U prvom susretu naša reprezentacija igrala je danas s Danskom i ubilježila minimalan poraz 34:33. U sastavu Hrvatske najefikasniji je bio Mirza Džomba sa sedam golova od čega tri iz sedmerca dok je Dansku predvodio Knudsen sa šest golova.

Danas starta svjetski kup rukometaša

U Švedskoj i Njemačkoj danas, pa do 28. listopada, starta Svjetski Kup rukometaša. Hrvatska reprezentacija danas u 18,00 sati igra prvu utakmicu protiv Danske.

Danas u 18 sati u Bremenu Hrvatska igra prvu utakmicu na svom trećem Svjetskom Kupu. Izbornik Lino Červar nakon dužeg vremena uspio je okupio sve "zlatne", osim Kaleba, koji će pokušati konačno upisati pobjedu. Naime, u dosadašnja dva Svjetska Kupa Hrvatska, u devet utakmica, nije upjela nikoga pobjediti na ovom natjecanju. Zbog toga će ovaj Kup biti pod posebnom pozornošću hrvatske rukometne javnosti.

Zbog povrede u posljednji trenutak iz sastava je ispao Domagoj Duvnjak, a umjesto njega uskočio je, iz Medveščaka, Damir Bičanić.

Evo vam jedan vic da se malo nasmijete!!!smijehsmijeh

Isprobali test Švicarac, Slavonac i Bosanac: za 7 minuta treba ispeglati košulju, pojest kilu kruha i maznut žensku."
- Švicarac prvo ispegla košulju, pojede kruh i istekne tih 7 minuta.
- Slavonac prvo pojede kruh, ispegla košulju i istekne tih 7 minuta.
- Bosanac da ženskoj da pegla, i dok je guzi uspije pojesti kruh za 7 minuta.

POANTA:
- Švicarac --> prvo posao, zatim klopa pa ako se stigne ostalo...
- Slavonac --> prvo klopa, onda posao pa ako se stigne ostalo...
- Bosanac --> ako ne jebeš one koji rade, ne'š se kruha najest!

- 14:13 - Don't Piss Me Off! (1) - Isprintaj - #

nedjelja, 22.10.2006.

Napokon prvi bod

Jučer je Kozala gostovala u Zagrebu u 4.kolu 2.hrvatske rukometne lige protiv istoimenog domaćina.Utakmica je završila 33-33 te smo tako osvojili prvi bod u drugoj ligi.smijehsmijeh
U utakmicu nismo dobro ušli te smo sredinom 1 poluvremena gubili 14-5 čak 9 razlikemad
ali smo se pri kraju poluvremena smanjili na 3 razlike i tako se vratili u igru.yes
U drugom poluvremenu smo pojačali obranu te smo poveli,no kako se igra u Zagrebu gdje je
sudac njihov 8 igrač,nismo izdržali te smo u zadnjem napadu spašavali bod.Sve u svemu ipak
smo zadovoljni i sa bodom koji nas vraća u igru za neku bolju poziciju:smijeh

Poslije utakmice smo otišli u neki očajni restoran gdje smo ćekali hranu 1 i 10 min
te smo poludili,čak i upravaburninmad(još da je hrana valjala nešto).
Nakon ručka su se svi razdvojili.Neki su otišli na tekmu Agram-Zamet(koju je Zamet izgubio
10 razlike) neki su išli za Rijeku,a moj stari,Žuna,Grbčić(kojem čestitam 18 rođendan) i ja
smo otišli do King Crossa malo prošetati te si Žuna htio kupiti jaknu,ali na kraju nije bilo brojano
Poslije toga smo krenuli doma te putem radija slušali za novo poniženje Rijeke i to od MEĐIMURJA.
Mislim da bi igrači Rijeke trebali više gledati Van Nistelrooja jer ono što on zabi oni fale,a svi znamo kakve Ruud golove zabija.
Evo to je bilo sve od mene,pa mi budite pozdravljenimahmah

- 14:16 - Don't Piss Me Off! (0) - Isprintaj - #

Real i Barcelona na Bernabeu

Veliki derbi između Reala i Barcelone bit će kao i obično veliki spektakl, a Real ima imperativ pobjede jer nakon 6 kola zaostaje za vodećom Barcelonom već pet bodova i još jedan poraz od velikog rivala bio bi težak udarac za Kraljeve.

Capello će sigurno biti zadovoljan što mu se oporavio Guti, koji je u susrteu sa Steauom zadobio ozljedu gležnja koja čini se nije toliko opasna i Guti će istrčati protiv Barcelone. U sastavu je i David Beckham iako je proteklog tjedna imao problema s koljenom, ali liječnička služba Reala uspjela je engleskog veznjaka osposobiti za nedjelju.

U taboru Barcelone svi ponavljaju kako je utakmica protiv Chelseaja već zaboravljena i da će se upravo protiv Reala vratiti pobjedama. Međutim, sve je više nezadovoljnih ljubitelja Barce koji misle kako momčad ne igra na razini prošlosezonskih uspjeha.

Frank Rijkaard ponovno će se morati odlučiti koga će postaviti u napad umjesto ozlijeđenog Eto'oa. Dvojba je Gudjohnsen ili Saviola, a čini se kako je u prednosti Saviola. Gudjohnsen je odigrao dvije posljednje utakmice u vrhu napada, ali trener Barce nije zadovoljan njegovim učinkom.

U momčad se vraća Belletti, a Zambrotta bi opet trebao biti u prvoj postavi dok su Van Bronckhorst i Ezquerro izvan pogona.thumbupthumbup

9.)Jajalo-gut votke i već kasni 3 minute
10.)Žakula-piva od 0,25 l(to mu je dovoljno)

To je bio naš izbor 10 najvećih pijanaca s Kozale(mada ih ima još najmanje 10 takvih).partyparty

- 15:29 - Don't Piss Me Off! (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 19.10.2006.

TOP 5 robnih marki:

Evo nekoliko najpoznatijih robnih marki.
Sve su istinite, ništa nije izmišljeno...

Prognoza LP za srijedu:

Nakon jučerašnjeg promašenog jednog para evo i današnja prognoza Barbareza za Ligu Prvaka.

Zašto Barbarezi???

Mnogi nas pitaju zašto smo blog nazvali Barbarezi.Pa da ukratko objasnimo...
Nazvali smo ga zato jer često idemo u kafanu zvanu "Barbara"(skraćeno Baza).

Malo smijeha!!!

Gledali Mujo i Haso porniće. Pita Mujo Hasu : «Jel' ti se diže?» Haso kaže : «Jes, bolan, kako nije!» Onda Mujo kaže : «Onda se digni i donesi pivo!»smijeh
*****
Mujo sklopija ugovor s brodogradilištem o pituravanju broda. Kad je završija vide da je pitura samo jednu stranu, pitaju ga zašto. On kaže : «Tako piše u ugovoru, Mujo s jedne, a brodogradilište s druge strane!»smijeh
*****
Kupija Mujo dva konja i nikako ih nije moga razlikovat. Haso ga savjetuje da jednome skrati rep. Konji se potuku i jedan drugome skrate rep. Onda kaže Haso da jednome otkine uvo. Opet se konji potuku i onome drugome se isto otkine uvo. Onda Haso malo razmišlja pa pita Muju : «Je li ti se čini da je ovi crni konj malo veći od biloga?»smijeh
*****
Sreli Amerikanac, Rus i Mujo vračaru i ona im kaže da se zalete priko mula u more i da kažu di bi tili bit i da će tamo i otić. Amerikanac se zaleti i kaže : «New York!» i puuuf! Nema ga - iša u New York. Onda se zaleti Rus i kaže : «Moskva!» i puuuf! Nema ni njega – iša u Moskvu. Onda se zaleti Mujo, ali se putem sklizne i kaže «A u pičku materinu!» i puuuuf!smijeh
*****
Ima Mujo dva sina blizanca i obodvojici je da ime Haso. Pitaju ga zašto, a on kaže : «Kad ja u kuću i kažem – Haso, pivo! – a tamo dva piva!»smijeh

- 11:57 - Don't Piss Me Off! (5) - Isprintaj - #

nedjelja, 15.10.2006.

Subotnji izlazak

Evo jučer navečer smo proslavili Vrbanov rođendan.Prvo smo kupili cugu(colu i fantu) i promiješali smo da ne bude prejako.Zatim smo otišli cugatparty u park i ubili se kao stoke(većina) te se Mile izrigaozujo nakon par gutljaja bambusa,ali je on izlevatio da je samo pljunuo.Krenuli do grada,prvo u El rio di smo svi upali osim Mirota(ZOLJA),pa onda smo otišli na Gat Karoline Riječke gdje smo sreli ekipu iz MRK Kozale te Igora i Jajala.U 1:03 je Jajalo rekao da mora doma jer kasni 3 minutebang i mi smo se povaljali po podu(živa istina). Krenuo je doma,počeo se glupirati te ga je murija strpala u maricu.Poslije smo otišli do Budhe kod našeg prijatelja Sakija koji tamo radi kao kuhar te nas je on počastio cugom(ŠATRO).Poslije svega smo otišli do Leonesa te tamo i završili naš subotnji izlazakthumbup.

Evo jedne slike:
Image Hosted by ImageShack.us

MILETOV STYLINGheadbang

Večeras je Mile imao izrazito zanimljiv styling(za engleze "stajling").Zalizanu kacigu,adidas tenisice
s 4 crte te falš pederušu od zmijske kože koju mu je posudio LJubo(samo on može imat takve stvari).

2. Hokej na travi se igra u rolama
3. Ajmo se smolarit(skidat smolu sa stabla)
4. Ja bi stavio balkone na stijene Kantride(to bi valjda trebale biti lože)
i najbolja...
5. Ja sam hrabar, ali nisam dabar!!!smijeh

- 10:32 - Don't Piss Me Off! (2) - Isprintaj - #

petak, 13.10.2006.

Sretan rođendan!!!

Danas je 18. rođendan našem dobrom prijatelju Mateu Vrbanu(također i Wes Brownu).
Želimo mu puno uspjeha u životu,golova za Rikard Benčić,dobitaka na kladionici i puno dobrih trebica.
Uživaj!!!party

P.S. želimo da mu se STARA DAMA vrati u Seriu A.

- 14:51 - Don't Piss Me Off! (2) - Isprintaj - #

Čorluka u Milanu?

Istina ili laž???

Za sve ljubitelje Milana(a ti su očajni),ako niste čuli došlo je do mogućnosti prelaska Dinamovog igrača Vedrana Čorluke u redove Milana.
Naše mišljenje je da bi to bilo veliko pojačanje za Milan(ZOLJA).

- 14:40 - Don't Piss Me Off! (2) - Isprintaj - #

VIKEND PROGNOZA

Vikend prognoza Barbareza: Koeficijent 36,68

Za ljubitelje klađenja odmor od reprezentativnih nastupa došao je kao melem na ranu. Ovog vikenda se nakon dvotjedne stanke nastavljaju natjecanja u svim europskim ligama, što ponudu u kladionici Žderić višestruko širi.

U Njemačkoj se kao sjajna prigoda čini pobjeda Werdera na gostovanju kod Bochuma. Bochum je trenutačno najlošija momčad lige i jedan od glavnih kandidata za ispadanje. Werder je nakon 3 tjedna u prošlom kolu napokon slavio i trebao bi doći do druge uzastopne pobjede protiv suparnika kojeg je u posljednjih 8 susreta svladao 7 puta, uz jedan remi. U kladionici Žderić koeficijent na pobjedu Werdera iznosi 1,85.

Branitelj naslova Barcelona u 6. kolu Primere dočekuje Sevillu. Nakon neočekivane pljuske s početka sezone u europskom Superkupu, Barcelona osvetnički raspoložena dočekuje Sevillu. Premda Barca još uvijek ne briljira, Katalonci najavljuju tri sigurna boda. U zadnjih osam međusobnih ogleda na Nou Campu Barcelona je upisala šest pobjeda, a po jedna utakmica je završila bez pobjednika i pobjedom Seville. Na pobjedu Katalonaca tečaj je 1,60.

---------------------------------------------------------------------------------------------