!!zghool!!

30.04.2006., nedjelja

RIJEKA-DINAMO (2:2)

Kao što svi vidite u naslovu tekma je završila 2:2!Super utakmica na travnjaku,kao i na tribinama!Nogometna utakmica za pamćenje,koja je bila puna majstorija naših i rijekinih nogometaša!Prava majstorica ovog prvenstva!No dosta o nogometu,malo i o navijačima...
Iz ekipe nas je otišlo troje,nažalost ne i pisci ovog bloga.Uglavnom išlo se je busem kluba navijača i bila je dobra zafrkancija u busu.Na tribini tak,tak navijanje, moglo je puno bolje!Ispod prosjeka Bad Blue Boysa.Armada je ovaj put odnjela pobjedu u navijanju.Kolko znam nekih incidenata po gradu nije bilo osim među boysima na tribini kod bubnjeva.Niš posebno što se tog tiće.Dignuta je šetalica u prvoj minuti sa naše strane na kojoj je pisalo "ZABRANJEN PRISTUP" i prek ograde izviješena poruka "Dinamo prvak Hrvatske 2006",čime se aludira da je Rijeci zabranjen prilaz naslovu prvaka Hrvatske,te je tada i pao gol za Dinamo!!Zapaljena samo jedna baklja nakon gola,te desetak njih par minuta prije drugog gola.Jedan član naše ekipe je ufuro baklju i zapalil ju je!!Svaka čast majstore!!thumbup
Kojih pol sata nakon tekme doletavaju igrači Dinama pred našu tribinu i pale baklje,te počinje pjesma!partyČorluka je poveo pjesmu ŠUGAVA RIJEKO,SMRDLJIVI GRADE,POBIT ĆU POLA TVOJE ARMADE,... thumbup kojoj su se pridružili svi igrači,kao i boysi naravno.Bilo je ludnica od gostovanja osim dugog čekanja na polazak doma od kojih sat i pol!!