Pregled posta

Adresa bloga: http://blog.dnevnik.hr/dugoselo

Marketing

REZULTATI 1. KOLA DUGOSELSKE "KROS LIGE"

1.KOLO DUGOSELSKE KROS LIGE 1200 metara

1.mj.
Nikola Tucaković
Nastupa za:Karate klub D.S.
vrijeme: 05:05
Kategorija:M 7-8 raz. 1. mj
bodovi:57,0

2.mj.
Nirvana Sesvećan
Nastupa za:AK Vrbovec
vrijeme: 05:10
Kategorija:Ž 7-8 raz. 1. mj.
bodovi:56,0

3.mj.
Ivana Jarček
Nastupa za:AK Vrbovec
vrijeme:05:32
Kategorija:Ž 7-8 raz. 2. mj.
bodovi:51,6

4.mj.
Antonio Mičić
Nastupa za:Kozinšćak
vrijeme:05:56
Kategorija:M 1-2 raz. 1. mj.
bodovi:46,8

5.mj.
Josip Mičić
Nastupa za:Kozinščak
vrijeme:05:57
Kategorija:M 3-4 raz. 1. mj.
bodovi:46,6

6.mj.
Martin Čekada
Nastupa za: Karate klub D. S.
vrijeme:06:24
Kategorija: M 5-6 raz. 1. mj.
bodovi:41,2

7.mj.
Tena Vrh
Nastupa za:Karate klub D. S.
vrijeme:06:25
Kategorija:Ž 7-8 raz. 3. mj.
bodovi:41,0

8.mj.
Martin Andrejić
Nastupa za:Karate klub D. S.
vrijeme:06:32
Kategorija: M7-8 raz. 2. mj
bodovi:39,6

9.mj.
Kristijan Mijatović 5 god.

vrijeme:07:46
Kategorija:M 1-2 raz. 2. mj
bodovi:24,8

10.mj.
Ana Tećić
Nastupa za:Kozinščak
vrijeme:07:56
Kategorija: Ž 3-4 raz. 1. mj.
bodovi:22,8

11.mj.
Jelena Kovač
vrijeme:08:00
Kategorija:Ž 7-8 raz. 4. mj
bodovi:22,o

12.mj.
Analena Kovač
vrijeme:08:13
Kategorija:Ž 3-4 raz. 2. mj
bodovi:19,4

13.mj.
Gabrijela Tečić
Nastupa za:Kozinščak
vrijeme:08:14
Kategorija:Ž 1-2 raz. 1. mj.
bodovi:19,2

14.mj.
Manda Vicić
vrijeme:08:21
Kategorija:Ž 1-2 raz. 2. mj.
bodovi:17,8

15.mj.
Kata Kovač
vrijeme:08:44
Kategorija:Ž 20-40 g. 1.mj.
bodovi:13,2

16.mj.
Silvija Podbujzajšek
vrijeme:09:16
Kategorija: Ž 5-6 raz. 1. mj.
bodovi:06,8

17.mj.
Dubravka Vicić
vrijeme: 09:24
Kategorija:Ž 20-40 g. 2.mj.
bodovi:05,2

18.mj.
Zdravka Tečić
Nastupa za:Kozinščak
vrijeme:09:25
Kategorija:Ž 20-40 g. 3.mj.
bodovi:05,0

9.mj.
Renata Marinecić
vrijeme:09:40
Kategorija:Ž 5-6 raz. 2. mj.
bodovi:02,0

1. KOLO DUGOSELSKE KROS LIGE 5000 metara

1.mj.
Tihomir Anđal
Nastupa za:V. Ostrna
vrijeme:21:52
Kategorija: M 40-50 g. 1.mj.
bodovi:82,8

2.mj.
Ivan Ferenčak
Nastupa za:Dugo Selo
vrijeme:21:59
Kategorija:M 20-40 g. 1 mj.
bodovi: 82,1

3.mj.
Ivan Graberec
Nastupa za:Hrebinec
vrijeme:22:02
Kategorija:M 40-50 g. 2 mj.
bodovi:81,8

4.mj.
Dražen Flajs
Nastupa za: V. Ostrna
vrijeme:22:21
Kategorija:M 40-50.g. 3.mj
bodovi:79,9

5.mj.
Josip Dragun
Nastupa za: Karate klub D. S.
vrijeme:24:10
Kategorija:M Kadeti. 1.mj
bodovi:69,0

6.mj.
Alen Preldžić
Nastupa za:Kozinščak
vrijeme:25:58
Kategorija:M 20-40 g. 2.mj.
bodovi:58,2

7.mj.
Miljenko Dokuš
Nastupa za:V. Ostrna
vrijeme:26:37
Kategorija:M 40-50 g. 4.mj.
bodovi:54,3

8.mj.
Ivan Mičić
Nastupa za: Kozinščak
vrijeme:31:00
Kategorija: M 20-40 g. 3.mj.
bodovi:28,0

9.mj.
Miroslav Tečić
Nastupa za:Kozinščak
vrijeme:31,00
Kategorija:M 40-50 g. 5 mj.
bodovi:28,0

EKIPNI POREDAK

1.mj.
Ekipa:Vel. Ostrna
Sastav ekipe:T. Anđal, D. Flajs, M. Dokuš
bodovi:217,0

2.mj.
Ekipa:Karate klub D. S.
Sastav ekipe:J. Dragun, N. Tucaković, M. Čekada
bodovi:167,2

3.mj.
Ekipa:Kozinščak
Sastav ekipe:A. Preldžić, A. Mičić, J. Mičić
bodovi:151,6



Post je objavljen 12.04.2010. u 22:36 sati.