nba.blog.hr

Dodaj komentar (2)

Marketing

• guerrilla

B1 liga centar:KK Zapad-KK Auctor 99:81.Poveli smo sa 17:12,no onda gosti rade seriju 10:0 i postepeno povećavaju razliku na 13 koševa razlike.Pred kraj druge četvrtine smo poboljšali skok i što je najbitnije bitno povećali agresivnost pa na poluvremenu gosti vode sa 51:47.U nastavku pred kraj treće četvrtine preuzimamo vodstvo koje na kraju naraslo na kraju na uvjerljivih +18.Gosti si pokušavali tricama odgovoriti ali nije išlo.Nije za goste igrao
    "poluumirovljenik" Gnjidić koji je htio Auctor vratiti ove sezone u A-2 ligu ali nije uspio,a nama je nije igrao novi igrač Galović.Ovo nam je četvrta pobjeda u nizu i ta pobjeda je nama i teorijski osigurala ostanak u B1 ligi.

avatar

23.03.2009. (20:13)    -   -   -   -

• guerrilla

B1 liga:KK Medveščak je u 21. kolu domaćin momčadi KK Zapad.KK Zapad do kraja sezone više neće moći računati na Debeljuha koji je možda protiv Auctora odigrao možda svoju posljednju službenu utakmicu.Utakmica počinje u ponedjeljak u 21:20 sati.