dajte ljudi malo komentara,svi ste od kurca.........

avatar

07.03.2008. (19:01)    -   -   -   -

• Suki

Dok pisem ovaj komentar igraju se produzetci. U regularnom delu je 21:21. Zanimljiva utakmica dve izjednacene ekipe.

• rugbymakarska

pobednik bolji 50 min. zadnjih 25 minuta makarska je uspila čudo.. svak ko igra ragbi zna da je doć sa 21 : 3 na 21:21 u 25 minuta teško, naročito kad je dobar protivnika šta je danas pobednik stvarno bio..... Makarska u prvom poluvremenu neprepoznatljiva, toliko izgubljenih baluna neznan može li se skupit u 3 utakmice.... Kad je rezultat neriješen, pravila su takva. 2 puta po 5 min. i iza toga pretvaranja. Rauzmljivi su svi promašaji, velik je ulog, nikada se igrači nisu našli u toj situaciji i lako je promašit. Da je riječ o obićnoj utakmici s Mladosti, Nadon,
    Zagrebon mislin da bi od 20 pretvaranja pogodili 19.... Po meni jedna povijesna utakmica za obe ekipe.. Čestitke Pobedniku, fer i sportski, jedino je 10-ka mogla proč bez srednjeg prsta publici koja je bila na nivou...